Своїх батьків я не бачила багато років. Але одного разу чоловік переконав мене пробачити їх

Я народилася у звичайній сім’ї. Батьки між собою добре ладнали, поки їхній шлюб не розвалився. А все тому, що мама у якийсь момент перестала доглядати за собою. Татові це надоїло і він пішов до іншої жінки.

Нова обраниця була молодою та привабливою. Згодом з’ясувалося, що вона завагітніла. Таким чином кожен з моїх батьків почав займатися своїм особистим життям, нехтуючи моїми потребами.

Я перейшла в 11 клас, коли у нашому домі з’явився вітчим. Цей чоловік був чужим для мене і ми не змогли знайти спільну мову. Мама не цікавилася, як я живу, чим займаюся і що роблю. А після закінчення школи вона прогнала мене з дому, коли їй увірвалося терпіння через мої вибрики.

Мати сказала:

– Ти дорослі дівчина і повинна вчитися самостійності. Тим паче я також маю право на особисте життя. Збирай речі і переїжджай до свого батька. 

Жодні вибачення з моєї сторони не змогли вплинути на її категоричне рішення. Мати скинула мої речі в одну сумку, дала трохи грошей і виставила за поріг.

Я не пішла до батька, а попрямувала на вокзал. Там я придбала квиток на потяг і поїхала в невідомому напрямку. Доля моя склалася наступним чином: я оселилася в невеликому місті, вступила в училище, отримала диплом і влаштувалася на посаду кухаря.

Згодом я познайомилася з хорошим хлопцем, який став моїм чоловіком. Ми придбали власну квартиру і жили в злагоді. Мій обранець знав про ситуацію, яка склалася з моїми батьками. Він регулярно переконував мене в тому, що я маю пробачити матері і помиритися з нею. Для нього мати батьків було великою цінністю, адже сам він ріс у дитячому будинку.

– Годі відкладати це на потім, – нарешті не витримав він. – Ти просто не усвідомлюєш, яке це щастя мати маму з татом. Хіба гордість може стати на заваді вашому спілкуванню? Зрештою, кожна людина має право на помилку.

Після цієї розмови ми разом поїхали у моє рідне село. Я постукала у двері нашого дому. Їх відчинила жінка, яка була ледве схожою на мою маму. Поруч з нею був батько.

Реакція мами була неочікувана. Вона схилилася пері мною і почала просити вибачення. Та глибоко в душі я завжди знала, що давно не тримаю на них зла.

Ми з чоловіком зайшли всередину, де я й розповіла, що батьки скоро стануть бабусею та дідусем.

Виявляється, що мама з татом вже багато років живуть разом. Вони возз’єдналися, коли почали активно шукати мене. Щодо другої жінки, то вона покинула тата, коли побачила, що той залишився небайдужим до колишньої. Після цього вона одразу одружилася вдруге, адже на стороні увесь цей час у неї був ще один кавалер. Саме він є батьком її дитини. Це підтвердив тест ДНК.

Я вдячна своєму чоловікові за те, що він все ж напоумив мене приїхати до батьків. Яке це щастя мати повноцінну родину!

А як би ви вчинили на місці дівчини?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: