Татам життєво важливо проводити час з дітьми і ось чому

Хоча світ намагається відходити від стереотипів, виховання дітей досі вважається справою суто жіночою. Народження дити батьки планують разом, тому і відповідальність за малюка мусять нести разом. Жінка, точно так само, як і чоловік не народжує з умінням ладити з дітьми. Вона вчиться цього поступово, методом проб і помилок. 

Тому і чоловікам варто було б вдатися в питання активної участі у вихованні власних дітей. Повірте, приносити гроші в родину – цього не достатньо, щоб сформувати гідну людину зі свого малятка. Дітям потрібна батьківська присутність і ось чому:

1. Бути батьком – складно.

Діти – це не ляльки, з якими можна постійно гратися, веселитися і розважатися. Будьте готові до кольки, проблем з травленням, безсонних ночей, прорізання зубів, сліз, крику, обписаних меблів, дзвінків зі школи, підліткового бунту і різнокольорового волосся.

Це складно. Але ще складніше мамі впоратися з цим самотужки. Тому будьте у власній родинні повноцінним батьком, а не лише банкоматом. 

2. Ваша дитина буде здоровішою.

Це не вигадки. Втрата одного з батьків, тому що ви не зійшлись характерами та вирішили пожити для себе, це величезний стрес, який негативно впливає на імунітет дитини. Згідно з дослідженнями Принстонського університету, в якому взяли участь 5000 безбатченків, виявляється, що стрес від втрати тата травмує теломери дитини – ділянки ДНК, які захищають клітини. Це супроводжується високим ризиком розвитку ракових пухлин і передчасного старіння.

3. Ви будете щасливішими.

У 2015 році провели дослідження, яке показало, що “сімей” батьки менше звертають уваги на робочі нюанси. Вони вміють перемикатися з думок про проблеми на згадки про улюблених дітей і кохану дружину. Це робить їх стресостійкими.

4. Ваша дитина буде розумнішою.

У 2008 році Ньюкаслський університет заявив, що дитина, яка проводить багато часу з батьком, виростає кмітливішою та більш адаптованою до труднощів. Інтелект такої дитини розвивається стрімкими темпами. Це все через те, що мами оберігають своїх дітей від проблем. І, зазвичай, обмежують їх у виборі, беручи відповідальність на себе. А батькам дуже цікаво бачити дітей в роботі й слідкувати за тим, як вони приймають рішення, тому вони не одноразово створюють дітям ситуації, де необхідно подумати.

5. Самооцінка вашої дитини буде вище.

Відсутність батька в сім’ї, навіть, якщо він є, але пропадає на роботі, робить дитиною невпевненою в собі. Таке чадо вважає, що воно не заслужило уваги свого батька. Виростаючи “недолюблені” татом діти, часто знаходять собі партнерів, які нехтують ними, адже така модель поведінки знайома їм з дитинства. 

Такими є результати дослідження Університету Пенсільванії за 2012 рік, в якому взяли участь 200 сімей.

6. Ваша дитина буде більш слухняною.

Мами – люди емоційні, а батьки контролюють свої емоції набагато простіше. Це те, що потрібно дітлахам. Коли батько демонструє дитині стан емоційної стабільності, вона стає спокійнішою і слухнянішою. Про це заявило Міністерство охорони здоров’я США  у 2006 році.

Близько 90% американських малолітніх хуліганів і втікачів росли та виховувалися без батьків.

А ви погоджуєтеся з думкою автора?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector