Те, що вам варто знати про людей у ​​вашому житті

Життя занадто коротке, щоб витрачати його на тих, хто висмоктує з вас щастя і радість.

«Ви – середня похідна п’яти людей, з якими ви проводите більше часу» – Джим Рон.

Як говорила моя мама, коли я була маленькою дівчинкою, «Ти – та, з ким ти живеш». І лише коли мені вже було за двадцять, я зрозуміла в повній мірі, що вона хотіла мені цим сказати. Я дізналася на своєму гіркому досвіді, що люди, якими ми себе оточуємо, здатні або підняти нас в небо або скинути нас в безодню. Здатні наповнити нас енергією, або висмоктати її до останньої краплі, підтримати нас, коли вам нелегко, або критикувати при найменшій можливості, змусити нас посміхатися або ридати.

Кличте їх кланом, соціальною мережею, плем’ям, або навіть сім’єю. Але як би ви їх не називали, ким би ви не були, ви потребуєте цих людей. Вам просто необхідна невелика група цих людей, які здатні підняти вас до хмар і вище – вище, ніж ви здатні уявити.

Згадайте мудрі слова Анаіс Нін: «У кожному новому другу ми бачимо цілий світ – світ, який, можливо, навіть не народився до того, як він прийшов в наше життя, світ, породжений вашою зустріччю».

Саме тому прийміть рішення – прямо тут і прямо зараз. Нехай вашою метою стане проводити якомога більше часу в компанії хороших людей. Розумних і цілеспрямованих людей, які мислять в тому ж напрямку, що і ви. Пам’ятайте, що будь-які особисті відносини повинні допомагати вам, а не ранити вас.

Оточіть себе людьми, в яких ви бачите ту людину, якою б ви хотіли б колись стати. Вибирайте друзів, знайомством з якими можна пишатися, людей, якими ви захоплюєтеся, тих, хто любить і поважає вас – словом, тих, хто робить ваш день яскравішим і щасливішим, навіть просто перебуваючи поруч.

Життя занадто коротке, щоб витрачати його на тих, хто висмоктує з вас щастя і радість. Коли ви звільняєте себе від негативних людей, чи навіть від людей, які добрі і хороші, але абсолютно вам не підходять, ви звільняєте себе для того, щоб бути собою … а бути собою – це єдиний спосіб жити по-справжньому, в повну силу.

Головне – знайти саме тих людей, які гідні того, щоб бути поруч з вами! Ніколи не забувайте про те, що саме люди, яких ви впустили в ваше життя, визначають те, ким ви можете стати – і ким неодмінно станете.

Вплив особистих відносин на ваше щастя

Звичайно, те, чи щасливі ви, найбільше залежить від вашого способу мислення і погляду на життя. Але люди, якими ви себе оточуєте, теж грають в цьому чималу роль, адже вони можуть або зробити вас набагато щасливішими, або забрати значну частину наявного щастя. Більшість людей навіть не помічають, наскільки сильно від людей, яких вони підпустили до себе ближче за все, залежить їхнє щастя і благополуччя.

Прості поради по створенню і розвитку вашого племені

Якщо вам здається, що ваші стосунки з іншими людьми стали останнім часом натягнутими, або навіть що ви абсолютно один в цьому світі, знайте – ваше плем’я існує, і воно завжди готове допомогти. Вам потрібно лише знайти його. Ну а якщо поруч з вами вже є доброзичливі люди, завжди готові вам допомогти, пам’ятайте про те, що, швидше за все, в цьому світі є безліч інших членів вашого племені, яких ви ще не зустріли.

Нижче ви знайдете п’ять простих порад з побудови відносин з іншими людьми, які дуже допомагали мені впродовж усього життя:

1. Отримуйте задоволення від свого власного суспільства.

Як це не іронічно звучить, але шлях до побудови здорових особистих відносин слід починати з того, щоб навчитися мати справу з самими собою, і отримувати задоволення від власного суспільства. Якщо ви починаєте збирати своє плем’я з чистого аркуша, коли у вас мінімальна кількість друзів (а то і немає їх зовсім), зробити це буде досить просто. У вас немає іншого виходу, крім як проводити більшу частину часу наодинці з самими собою. Але те ж саме вам потрібно зробити, якщо у вас є друзі, які тягнуть вас назад і негативно впливають на ваше життя – для того, щоб максимально від них відсторонитися, і почати все з чистого аркуша, вам, швидше за все, доведеться провести чимало часу наодинці, і добре все обдумати.

Щоб почати цінувати самотність в повній мірі, ви повинні усвідомити свободу, яку воно несе з собою. Якщо вам комфортно в суспільстві самих себе, ви точно не почнете тягнутися до негативних людей, аби поруч був хоч хтось ще.

Ви можете проявити свободу вибору щодо того, з ким ви дійсно хочете проводити вільний час замість того, щоб слухати голос вашого страху, що затягує вас в явно нездорові соціальні ситуації і відносини.

2. Знайдіть час для дійсно важливих для вас людей. Будьте з ними на всі 100%.

Найбільш здорові і повноцінні відносини завжди зав’язуються між людьми, які пильно стежать за розвитком історії життя один одного, не упускаючи жодної дрібниці. Такі люди розуміють, що в будь-яких відносинах завжди довго залишатися місце для емоцій, і тому вони завжди уважно слухають один одного, пам’ятають про найважливіші події в житті один одного, і намагаються помічати всі зміни в почуттях і життєвих обставин один одного в міру того, як змінюється світ.

Нам варто завжди пам’ятати про те, що найцінніший подарунок, який ми можемо будь-коли вручити будь-якій людині, це наша повна, безроздільна увага – те, що ми знаходимося поруч з ним не тільки тілом, а й душею.

Бути поруч з іншою людиною, слухати її, не перебиваючи, не дивлячись на годинник і нікуди не поспішаючи – о, з цим компліментом ніщо не зрівняється. Цей широкий жест ніколи не залишається непоміченим, до того ж він допомагає нам отримати інформацію, необхідну нам для того, щоб пізнати таку людину по-справжньому, і допомогти їй всім, чим можна.

3. Дбайте про своє плем’я, допомагаючи його членам досягати своїх цілей.

Просувайте в своє плем’я здорові відносини. Зводьте разом людей в ваших соціальних колах, що мають спільні інтереси, виявляйте їм всю можливу допомогу, допомагайте їм інформацією і іншими ресурсами, і давайте їм знати, що, якщо їм знадобиться додаткова допомога, ви завжди готові її надати. На добро люди найчастіше відповідають добром, і це правда.

4. Попрацюйте разом над чимось корисним і осмисленим.

Якщо у вашому оточенні є кілька людей, з якими вам хотілося б зміцнити відносини, постарайтеся знайти спосіб попрацювати разом з ними над чимось, що цікаво не тільки вам, але і їм. Це заняття може бути яким завгодно – ви можете разом доглядати за клумбами в вашому кварталі або почати якийсь спільний проект, заради якого будете регулярно зустрічатися пару раз в тиждень (вирішивши написати в співавторстві книгу або цикл статей, зайнявшись малюванням або створенням веб-сайтів). Коли ви працюєте з іншими людьми над чимось корисним, ви істотно зміцнюєте ваш зв’язок з ними.

5. Частіше спілкуйтеся з новими і позитивними людьми.

Відвідайте семінар чи конференцію на цікаву вам тему, повну позитивних людей, які мислять в одному напрямку з вами і прагнуть до самовдосконалення. Гарантую, якщо ви будете частіше ходити на подібні заходи, ви неодмінно, коли настане час, зустрінете там саме тих людей, яких вам так давно не вистачало. Групу, яку можна сміливо назвати вашим плем’ям.

А тепер ваша черга …

Я повторю ще стільки раз, скільки знадобиться: коли ми довіряємо і приділяємо надто багато часу неправильним людям, з нашим життям починають відбуватися абсолютно неправильні речі.

Так що намагайтеся якомога частіше і тісніше спілкуватися з позитивними, щирими, мотивованими людьми, у яких ви зможете багато чому навчитися, і які не будуть висмоктувати з вас сили, щастя та енергію, нічого не даючи на заміну. Створюючи і розвиваючи особисті відносини з людьми, націленими на постійне самовдосконалення, і які прагнуть до якихось масштабних цілей, ви з часом зберете групу однодумців, готових піти за вами на будь-яку вершину, яку ви зробите собі за мету, і будуть допомагати вам усім, чим зможуть.

Так що…

Чи впевнені в тому, що всіх людей, якими ви себе оточили, з якими підтримуєте найбільш тісні відносини, можна назвати хорошими і чесними людьми? Які з найближчих вам людей заслуговують більшої уваги з вашого боку? А хто з них тільки і робить, що тягне з вас сили і енергію (і з ким вам краще попрощатися якомога швидше)?

Задайте собі ці питання, і добре подумайте, а після дійте. Ваше життя занадто коротке, щоб витрачати його на людей, яким не місце поряд з вами.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector