Біль від любові до людини, з якою ви ніколи не будете разом

Темна сторона кохання … без якої не було б світлої.

Любов буває дуже різною. Часом це найпрекрасніша річ у світі, а іноді – щось страшне і темне.

Дивно, як одне і те ж явище може викликати настільки широкий спектр почуттів. Але саме це і робить любов настільки прекрасною. У всьому світі лише вона одна найбільш наближена до досконалості. У ній з легкістю можуть співіснувати добро і зло, щастя і горе, краса і потворність.

Коли ми думаємо про любов, ми перш за все розмірковуємо про щастя. Про почуття, що є початком чогось нового і прекрасного, в кожному подиху якого відчувається життя.

Однак є й інший вид любові – темний і сумний. Коли хтось любить людину, з якою ніколи не буде разом.

Така любов стоїть відокремлено. Вона не є початком чогось нового – швидше за все це кінець чогось, що могло б бути прекрасним, але вже ніколи не буде.

І … любов далеко не завжди закінчується щасливо. Вона не в кожному випадку призводить до єднання двох людей, до злиття двох окремих життів в одне.

Часом вона навіть розводить по різні боки життя тих, хто любить один одного понад усе на світі. Ви можете любити когось всім серцем, але ніколи не отримати жодного шансу бути разом з цією людиною. А іноді буває ще гірше – ви можете зійтися, розуміючи, що вам не судилося жити довго і щасливо. Одного разу вам доведеться розлучитися.

Правда в тому, що в більшості випадків однією лише любові зовсім недостатньо. Всі прочитані вами казки, всі переглянуті фільми і прослухані історії – всі вони брехали вам. Однією любові мало, тому що любов не раціональна.

На жаль, ми живемо у світі, який логічний і раціональний. І попри те, що ми якийсь час можемо жити в рожевих окулярах ірраціональності любові, рано чи пізно реальність все одно заявить свої права на наші життя. Ірраціональні ілюзії розчиняться в повітрі, мов дим.

Все, що залишається – це реальність, яка далеко не завжди буває такою, як того хоче закохана пара.

Повірте, немає жодної пари, де і він, і вона люблять один в одному все, до найменшої дрібниці. Так, вони можуть вважати деякі недоліки і особливості унікальними, або навіть милими. Однак це не означає, що вони їх люблять – в більшості випадків вони їх просто приймають їх такими, якими вони є – заради любові.

Але бувають недоліки, які одна з половинок пари виявляється просто нездатна терпіти, навіть якщо любить свого партнера не менше, ніж Ромео любив Джульєтту. Буває так, що партнер володіє такими звичками, схильностями, віруваннями або шаблонами поведінки, які роблять його повністю несумісним з іншою людиною. При цьому двоє людей все ще можуть любити один одного до нестями – як ми пам’ятаємо, любов нераціональна.

Повірте, ви не зможете полюбити супутника свого життя цілком, до останньої дрібниці – це просто неможливо. Але ви цілком здатні полюбити його в достатній мірі, щоб навчитися уживатися з тими його аспектами, які вам не подобаються. Не всі люди виявляються готові або здатні піти на компроміс. Часом наші відносини з коханою людиною просто не працюють, не дивлячись на наші кращі наміри і впевненість в тому, що це кохання всього нашого життя.

І, звичайно ж, компроміс повинен бути усвідомленим вибором. Ви або хочете, щоб у вас все вийшло, і робите для цього все, що потрібно, або вирішуєте пустити все своїм шляхом. Якщо тільки відносини з іншою людиною не йдуть зовсім всупереч із самою вашою природою, з часом ви зможете знайти точки дотику. Але, знову-таки, бувають випадки, коли жоден компроміс не зможе виправити ситуацію, що склалася.

Є й інші причини, за якими часом двоє людей просто не можуть бути разом. Більш того, дуже часто один з цих факторів виявляється не просто «одним з», а вирішальним. Що ж це за фактор? Це вміння прощати і забувати.

Любов по праву вважається однією з найсильніших людських емоцій, і саме тому вона час від часу змушує нас приймати не надто зважені рішення. Вони виявляються вкрай болючі для тих, кого ми любимо.

Це можуть бути рішення, прийняті на основі недостатньої інформації, прямої брехні (навіть якщо ми брешемо нібито «на благо»), або щось, сказане не вчасно і не доречно. Коли справа доходить до любові, наше минуле часто висить на наших ногах, як непідйомна гиря.

Ми вступаємо в нові відносини, тягнучи за собою весь емоційний багаж, який накопичили в попередніх.

Оскільки закохані, які виявилися абсолютно несумісні один з одним, рідко виявляються здатні прийняти цей факт, вони часто раз по раз то розходяться, то сходяться назад.

Щоразу після того, як вони розлучаються, вони повертаються, намагаючись почати все з чистого аркуша. Але проблема в тому, що вони все одно несуть за плечима весь негативний багаж попередніх спроб. Рано чи пізно вони розпаковують цей багаж, і всі приховані в ньому демони знову виходять на свободу.

Коли любов ранить, вона ранить глибоко, залишаючи потворні шрами. Цей біль непросто забути, навіть якщо ви готові це зробити. Навіть якщо ви готові спробувати. Коли ви завдаєте сильний біль коханій жінці, вона дуже рідко повертається до вас по своїй волі. І навіть якби ви і повірили собі і в себе, вона все одно буде підсвідомо очікувати від вас брехні, болю і страждань. Відносини засновані на довірі, а ви розбили її довіру на дрібні уламки.

Швидше за все, у вас обох є не до кінця загоєні рани – і ці емоційні травми ніколи не зціляться повністю. Але ви все одно вирішуєте, що ви повинні жити з цим. Чому?

Та тому, що у вас дійсно немає особливого вибору. Вам залишається лише потай сподіватися, що і ви, і ваша кохана людина зможете полюбити когось ще, щоб ви, нарешті, перестали постійно думати один про одного. Не займали весь свій вільний час думками про спільне – і нездійсненне – щастя.

Ви чекаєте і чекаєте в надії, що нова любов зможе зайняти місце старої – що цілком можливо. Але це не означає, що ви коли-небудь перестанете любити один одного. Іноді люди продовжують любити до кінця своїх днів, навіть якщо більшу частину життя вони прожили далеко один від одного.

Ось вона – темна сторона любові … без якої не було б світлої.

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector