«Темні» факти і незвичайні відомості про знаки Зодіаку

Давайте розглянемо представників різних знаків Зодіаку і дізнаємося, які темні сторони приховує їх характер.

У кожної людини є, як світлі, так і темні сторони. Просто на світлих вона акцентує увагу і всіляко випинає їх, тоді як про темні сторони свого характеру воліє замовчувати. Але ж перед тим як заводити стосунки, кожному з нас не завадило б знати, що приховує наш партнер і яких «сюрпризів» від нього можна очікувати. Давайте розглянемо представників різних знаків Зодіаку і дізнаємося, які темні сторони приховує їх характер.

1. Овен

Овен занадто агресивний, навіть коли це стосується найближчих людей. Невмотивована агресія виривається з нього при будь-якому слові, яке здасться Овну неприємним або підозрілим. Причому в такі моменти, представник даного знаку абсолютно не контролює себе і може завдати серйозну образу навколишнім. А ще ця людина багато думає про смерть і часто розмірковує про неї вголос, від чого навколишнім стає моторошно. Вважається, що таким чином він може притягувати до себе ранню смерть. Хоча Овен, знаючи про це, здається, навіть грає зі смертю в «кішки-мишки».

2. Телець

Телець – жахливий власник і болісно ревнивий чоловік. Часом здається, що через пекучі ревнощі Телець може зважитися на відчайдушний крок. Але навіть якщо до цього не доходить, представник даного знака постійно контролює кохану людину. У хід йде буквально все: стеження, відеоспостереження, прослуховування телефону, вивертання кишень і вивчення листувань в соцмережах. Часом здається, що Тельцю дуже хочеться виявити хоча б мінімальний доказ зради, щоб обрушити весь свій гнів на партнера або мати привід ображатися на нього. Зрозуміти ж, що своїми діями Телець руйнує любов йому не судилося через власну недалекоглядність.

3. Близнюки

Особистості даного знака – страшенні пліткарі. Досить відвернутися, як Близнюки вже базікають за вашою спиною, розкриваючи іншим всі ваші таємниці і секрети. Більш того, вони не посоромляться обговорити ваші наряди і від душі посміються над незграбною ситуацією, в яку ви потрапили недавно. Що цікаво, через годину вони будуть так само пліткувати з вами, обговорюючи спільних знайомих. Крім того, Близнюки – відомі брехуни. Їм нічого не завадить збрехати, якщо це вбереже їх від проблем або відкриє двері на шляху до багатства. І зовсім неважливо, що буде з людиною, яку вони обдурили. Потрібно визнати, що Близнюки – знак егоїстичний.

4. Рак

Від Рака зазвичай не очікують нічого поганого, адже у більшості навколишніх він викликає виключно позитивні емоції. Але тільки у тих, хто близько не знайомий з представником даного знаку Зодіаку. У колі рідних і близьких людей Раки повністю розкриваються, і виявляється, що це невиправні скиглії, яких хлібом не годуй – дай відчути себе жертвою. Своїми скаргами на долю, уряд, маленьку зарплату, деспота начальника або шкідливого сусіда вони зведуть з розуму будь-кого. До того ж ці особи відомі параноїки, яким за кожним кутом ввижається небезпека. Жити поруч з Раком може тільки дуже терпляча людина.

5. Лев

Леви – володарі безлічі прекрасних якостей, знаючи про які якось ніяково говорити про темні сторони характеру цієї людини. Але ж на ділі Леви – самозакохані монстри, які бажають постійно перебувати в центрі уваги. Вони будуть поводитися зухвало і перебивати вас тільки щоб всі слухали виключно їх одних. Аналогічним чином вони поводяться і в бізнесі, за що давно заслужили нелюбов конкурентів. До того ж, Леви, в більшості своїй, зарозумілі. Принаймні, їх поведінка примушує думати, ніби Леви вважають себе вищим станом, а навколишніх – обслуговуючим персоналом.

6. Діва

Гординя – справжня «ахіллесова п’ята» представників знаку Діва. Якими б культурними вони не намагалися здаватися, в процесі спілкування починає вилазити їх темне нутро. Кожну людину, яка знаходиться в зоні доступності, Діва починає вчити життя і всіляко контролювати. Ці особистості щиро вважають навколишніх дурнями і нездарами, і впевнені, що без їх цінних порад світ перетвориться в хаос. Особливу активність особистості даного знаку проявляють щодо порядку. Своїм бажанням підтримувати кришталеву чистоту будинку і на робочому місці, а також вимагати аналогічної поведінки від навколишніх, Діви здатні звести з розуму кого завгодно.

7. Терези

Більшого песиміста, ніж Терези, вам навряд чи доводилося зустрічати. Ці люди найменшу проблему здатні роздути до масштабів галактики, причому не шукають її рішення, а відразу починають малювати в голові страшні картини наслідків. Якщо до будинку Терезів під’їхала машина з мигалкою, то це точно за ними, а якщо на роботі викликає начальник – збирається звільнити, не інакше. Недарма ж навіть відповідаючи на дзвінок Терези, не встигнувши привітатися, запитують: «Що трапилося?». До речі, особистості даного знака нерідко впадають у крайнощі і в критичні моменти свого життя в голові у них можуть виникати небезпечні думки, аж до суїцидальних. Тому залишати таких людей один на один зі своєю бідою точно не варто.

8. Скорпіон

Це об’єктивно один з найнебезпечніших знаків серед всієї зодіакальної плеяди. Скорпіони болісно мстиві, а значить, якщо вони затаїли на вас образу, то обов’язково помстяться, і помста їх буде жорстокою. Ці люди не заспокояться, поки не поквитаються з кривдником. Крім того, Скорпіони – найсильніші маніпулятори і ляльководи. Вони володіють неймовірною здатністю пригнічувати волю інших людей, і частенько користуються цим в корисливих цілях. Нарешті, Скорпіонам близькі окультні науки, а значить, на своїх кривдників ці люди можуть навести порчу або накласти прокляття. Не дивно, що навколишні намагаються не зближуватися з отруйними Скорпіонами.

9. Стрілець

Стрільці – обожнюють вдавати з себе когось іншого. Не всі знають, що за маскою добряка, жартівника і альтруїста ховається авантюрна натура, яка може підвести вас «під монастир». Саме з тонких натяків і умовлянь Стрільця найчастіше починаються злочинні змови, які трохи пізніше закінчуються тюремними термінами. Крім іншого, дружба зі Стрільцем це завжди ймовірність посваритися з кращими друзями. Просто ця людина любить зіштовхувати навколишніх лобами, а сам при цьому залишається абсолютно непричетний. Навіщо він це робить? Просто від нудьги! А ще тому, що в такі моменти Стрілець відчуває свою могутність, адже його заповітна мрія – управляти людьми.

10. Козеріг

Козеріг – неймовірно корислива людина, яка заради грошей або кар’єрного росту готова розправитися з будь-якою людиною, не добираючи методів. Козеріг з легкістю змішає вас з брудом, підставить, залякає, або зовсім знищить, якщо інші методи не подіють. Якщо ця людина бачить мету, що обіцяє їй величезну вигоду, її ніщо не зупинить. А ще з Козерогом дуже складно будувати відносини. Ця людина пригнічує партнера і підлаштовує його під себе. Якщо ж друга половинка виявиться занадто норовливою, в цій парі іскрити буде до того моменту, поки невідповідні один одному партнери не розлучаться.

11. Водолій

Немає іншої людини, яка би так болісно сприймала критику, як Водолій. Неймовірно образливі особистості, Водолії можуть назавжди розірвати дружбу з тим, хто зробив їм зауваження. Більш того, вони можуть замкнутися в собі і впасти в депресію, або навпаки, почати розробляти план помсти. Взагалі ж, Водолії – відомі мізантропи. Вони ненавидять людей і абсолютно байдужі до проблем навколишніх, хоча все своє життя тільки й займаються тим, що виношують ідеї порятунку людства. Такий ось суперечливий і складний характер, що відвертає від Водолія навіть близьких людей, не кажучи вже про друзів і знайомих.

12. Риби

Риби аж ніяк не такі романтичні, як хотіли б здаватися. Це мінливі і лицемірні особистості, які намагаються наживатися і підвищувати свою значущість внаслідок інших. З них нікудишній ворог, Риби надто полохливі для справжньої підступності. Мета особистостей даного знака – підлі вчинки, що здійснюються нишком. Крім того, у Риб завищена зарозумілість, а тому навколишніх вони вважають стадом, якому необхідно жорстке управління. Водночас Риби і самі легко піддаються маніпуляціям, оскільки за характером слабовільні і не здатні на грандіозні вчинки.

А які темні сторони властиві вашому знаку Зодіаку? 

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector