Якщо дівчина робить ці 14 речей, то вона – найкраща з усіх, кого ви коли-небудь зустрічали

Вона дійсно любить вас, але ніколи не буде душити своєю любов’ю, немов величезною пуховою подушкою.

Як зрозуміти, що вона – дійсно та сама? Що ж, ви можете це зрозуміти по тому, що …

1. Вона вірить в ваш потенціал і вважає, що ви здатні на великі справи.

Неважливо, хто ви і чим займаєтеся тут і зараз – вона ні за що не стане шкодувати або ставитися до вас, як до когось, недостойного її. Але і підносити вас на п’єдестал вона теж не стане. Вона чудово розуміє, що ви людина, і, як і всі люди – недосконалі. У вас є недоліки, але разом з ними в вас прихований безмежний потенціал, і вона хоче допомогти вам вичавити з нього максимум.

2. Вона підтримує вас у всіх починаннях.

Вона ніколи не забуває про те, що у вас є свої власні цілі і мрії. Вона ніколи не буде вставати на шляху між вами і вашою мрією. Завжди буде намагатися підштовхувати вас до досягнення прагнень і цілей, навіть якщо заради цього їй час від часу доведеться йти на компроміси.

3. Вона ніколи не забуває запитати, як у вас справи.

І зовсім не тому, що вона вважає, що ви не можете самі подбати про себе. Вона просто хоче теж піклуватися про вас – якщо тільки ви їй це дозволите.

Вона хоче, щоб ви завжди знали і пам’ятали про те, що ви їй небайдужі, і що прояв її почуттів не обмежений одними лише словами.

4. Вона дійсно звертає увагу на те, що ви говорите.

Вона розуміє, що спілкування є чи не найважливішою частиною будь-яких відносин. І, що набагато важливіше, вона пам’ятає про те, що для повноцінного спілкування треба вміти не тільки говорити, а й слухати.

Їй завжди цікаво, що ви говорите. Вона приділяє вам ту увагу, яку ви дійсно заслуговуєте.

5. Вона завжди поруч, коли вам дійсно потрібна.

Вона розуміє, що в серйозних відносинах мало бути один для одного «другими половинками» – крім цього, ви ще повинні бути справжніми партнерами.

Якщо і ви, і вона хочете, щоб ваші відносини були тривалими і міцними, ви повинні завжди бути поруч один з одним – в будь-яких ситуаціях, навіть найпохмуріших.

6. Вона завжди чесна з вами, навіть якщо це може завдати їй болю.

Вона знає, що брехня і недовіра здатні зруйнувати будь-які відносини, якими б міцними вони не були спочатку. Саме тому вона завжди буде з вами гранично, неймовірно чесна. Вона завжди буде говорити правду, тому що дійсно поважає вас. Вважає, що ви гідні лише  повної довіри з її боку. Вона не образить вас брехнею, ніколи.

7. Вона довіряє вам, як ніхто інший.

Так, вона завжди буде з вами чесна, але чекатиме від вас того ж.

Вона по-справжньому довіряє вам, і очікує від вас, що ви завжди будете з нею чесні та щирі, навіть якщо це завдає вам біль і незручності. Вона хоче, щоб ви поважали її так само сильно, як вона поважає вас.

8. Вона – яскрава і справжня і ніколи про це не забуває.

Вона не намагається змусити все своє життя крутитися навколо ваших з нею відносин. Вона була, є і залишається особистістю, яка має свої прагнення, інтереси і життя.

Вона знає, чого вона вартує насправді і розуміє, що не повинна повністю зациклюватися на відносинах з іншою людиною, якою б хорошою вона не була. Це сильна і незалежна жінка, яка створила для себе життя, яким можна по праву пишатися.

9. Вона розуміє, що вам необхідно особистий простір.

Вона не тільки сама живе власним життям, а й дає вам робити те ж саме – вона дає вам свободу для маневру і досить особистого простору для цього.

Вона любить вас, але ніколи не стане душити вас своєю любов’ю, немов величезною пуховою подушкою. Їй не хочеться, щоб в її суспільстві ви відчували себе скутими або обмеженими.

10. Вона вами по-справжньому пишається.

Вона не боїться розповісти про вас всьому світу – адже вона вами захоплюється. Вона з радістю візьме вас з собою хоч на світську вечірку, хоч на сімейну вечерю, хоч на посиденьки з друзями.

Вона по-справжньому пишається вами і хоче, щоб всі навколо знали, як сильно ви один одного любите.

11. Вона намагається налагодити контакт з людьми, яких ви любите і цінуєте найбільше.

Вона знає, що вона – не єдина близька людина у вашому житті, що у вас є друзі, яких ви зустріли набагато раніше за неї. Вона ніколи не стане ставитися до них зневажливо. Навпаки, завжди буде намагатися налагодити з ними відносини, тому що знає, наскільки вони для вас важливі.

12. Вона послідовна.

Вона не з тих, хто то наближає до себе, то віддаляє тих, кого любить. Її не назвеш ненадійною або непослідовною. Вона цінує стабільність, і ви завжди можете на неї покластися. Вона дає вам зрозуміти, що буде з вами завжди, що б не трапилося, а не тільки тоді, коли це зручно.

13. Вона не намагається бути кимось ще.

Почавши зустрічатися з такою дівчиною, ви отримуєте саме її – таку, яка вона є. Коли вона поруч з вами, вона щира і безпосередня, і ви знаєте, що вона не прикидається.

Вона ніколи не буде навіть намагатися здаватися кимось, ким вона не є, особливо в спілкуванні з вами. Вона готова оголити перед вами душу, тому що хоче, щоб ви знали, з ким вирішили пов’язати свою долю.

14. Вона не буде намагатися змінити вас.

Вона не тільки оголює перед вами душу і не прикидається кимось іншим, але і не намагається змінити вас. Вона любить вас таким, яким ви є, і не хоче, щоб ви стали кимось іншим.

А ви згодні з тим, що саме такі риси характеризують ідеальну жінку? 

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector