Тест «Кольє»: що ваші прикраси говорять про вас?

Завдяки тому, чому надає перевага людина можна визначити тип її характеру.

Після того, як ви пройдете цей невеличкий тест – зрозумієте, що про вас думають чоловіки, коли бачать на вас прикраси.

Просто оберіть одне кольє, що найбільше сподобалося саме вам.

Не змогли зупинитися на одному? Так, це буває часто, адже ми жінки і просто обожнює прикраси, тоді розставте їх у такому порядку: від того, що найбільше сподобалося.

Так ви зрозумієте, що найчастіше у вас відчувають чоловіки.

1. Кокетка

Ви просто обожнюєте виглядати приголомшливо, тому навіть не задумуєтеся, коли стоїть вибір між походом у салон краси та продуктовим магазином, адже краса – ваша супер сила.

Так, ви поважаєте свою родину, але все ж – любов до свого чоловіка на першому місті, навіть, свою дитину не можете так сильно полюбити, як його. У вас дуже міцні подружні взаємозв’язки.

2. Загадка

У вас досить високо розвинений інтелект, а ще у надзвичайно щира та емоційна.

Вас обожнюють друзі, адже саме ви ніколи не залишите у біді та дасте руку допомоги у будь-якій ситуації.

Зазвичай, такий тип людей лідери та сильні духом, але обожнюють романтику та вірність у стосунках.

Для вас не важко когось переконати у своїй правоті, адже вмієте підбирати потрібні слова, аргументи та факти. Для вас найважливіше виконати свою обіцянку навіть, якщо вона може зіпсувати усі ваші плани.

3. Німфа

Ви не вмієте сидіти на одному місці, адже ви дівчина з перчиком та з моторчиком.

Для вас стиль на першому місці, тому часто виглядаєте молодше від своїх однолітків, але розумово ви значно мудріша. Біля вас приємно бути, розповідати вас свої історія та слухати ваші поради, адже ви чудовий слухач, співрозмовник та надійний друг.

Жодного дня не минає без фізичного навантаження, адже доглядати за своїм тілом ви вважаєте своїм обов’язком.

4. Чарівниця

Для вас не існує не реального. Ви обожнюєте постійно створювати щось нове та незабутнє, адже маєте унікальний дар, талант – золоті руки, які вміють абсолютно усе до чого беруться. Ви є тією прекрасною господинею про яку мріють всі чоловіки.

Та вам варто звертати більше увагу на себе та зменшити витрати часу на нові проекти, адже життя коротке – насолоджуйтеся ним на повну.

5. Леді

Так, ви не просто леді – ви сталева леді!

Ви дуже сильна духом, тому вас майже нереально зламати. Для вас немає слова я не можу, адже ви вмієте переборювати  свою лінь і завжди є переможницею у боротьбі над самою собою. Обожнюєте будувати свою кар’єру та отримувати високу винагороду за свої старання.

Так, у вас прекрасно розвинена логіка та розум, ви вбачаєте у всьому можливості, але досить рідко ви помічаєте те, що ви жінка і робите все на рівні з чоловіками.

Вже варто трішки збавити темп та почати жити так, як принцеси у казці!

6. Королева

Ви не стримуєте себе ніколи і ні в чому, адже обожнюєте себе такою, якою ви є. Це проявляється у ваших яскравих образах, дуже барвистих відтінках одягу та в макіяжі, також, ви надзвичайно емоційна і не будете когось обманювати у тому, що вам він подобається, ба навіть скажете це прямо в обличчя і без запитань. Для вас важливий статус та лоск у людини з якою розмовляєте.

А яке кольє обрали ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector