Тест від англійських психологів. аби дізнатися про себе трохи більше

Здавалося б, хто на світі знає Вас краще, ніж Ви самі? А ось і ні! Не дарма ж психологи розробили тести, які можуть відкрити нові сторони Вашої особистості, про які Ви могли навіть не здогадуватися. 

То що? Готові пройти короткий, але дуже загадковий тестик?

Подивіться на усі чашки, зображені на картинці. Вам раптово закортіло гарячого чайочку… Яку з дев’яти чашок Ви оберете для чаювання?

  1. Якщо це чашка з котиком, тоді можете в собі не сумніватися – Ви позитивна і дуже комунікабельна особа. Інші люди – основний ресурс Вашого життя, який дає сили рухатися далі. Ви бачите в навколишніх лише хороше, але розчарування може болюче поранити Вас колись. 
  2. Чашка з візерунком – Ваша сила в мудрості, тактовності і толерантності до інших. Ви поважаєте внутрішній світ кожного, але й вибудували жорсткі кордони, які захищають від сторонніх Ваш власний. У Вас існує своя рутина, в якій Вам геть не нудно – навпаки дуже комфортно. Не забувайте хоча б іноді підпускати до себе тих, кому можна довіряти.
  3. Чашка з зайчиком – як не крутіть, а думка інших добряче керує Вашим життям. Вам важливо, що думають і говорять про Вас навколишні, тому намагаєтеся в будь-яких справах досягати успіху. А от з особистим життям у Вас немало проблем. Звісно, адже не варто забувати, що в любовних справах не повинно існувати напруження і боротьби за чиюсь прихильність. Кохання – це щирі почуття.
  4. Чашка з сердечками – якщо за увесь день у Вас знайдеться бодай 5 хвилин аби просто посидіти на одному місці – тоді це справжня перемога. Ви постійно перебуваєте в русі, плануєте на тиждень тисячу справ і бажаєте лише одного – більше годин у кожній добі. Але замисліться на хвилинку – можливо таким чином Ви просто намагаєтеся від себе втекти?! Перебувати віч-на-віч з власними думками – справа не з легких. 
  5. Чашка з квіткою – Ви добра і м’яка людина, але інші часто можуть звинуватити Вас у байдужості і навіть назвати “черствим сухариком”. А все через те, що ви дуже беземоційні. Вам складно зрозуміти, що саме приносить щастя і наповнює день позитивом. Рідні і близькі – не єдиний ресурс Вашого життя. Знайдіть собі справу, яка буде Вам до душі. 
  6. Чашка в горошок – щирість і простота – візитні карточки Вашої особистості. Ви певні, що можете змінити світ на краще. Щоправда, на хвилі такого позитиву Вам вдається залишатися не завжди. Іноді Вас з головою накриває безпричинний сум і нудьга. Спробуйте з ними боротися. Ми певні – у Вас все вийде!
  7. Чашка з ромбиками – Ви – людина-планер. Якщо щось відбувається не за графіком – тоді Ви легко втрачаєте життєвий баланс. Часті напади тривоги і паніки з’являються щоразу, коли Вам доводиться пожертвувати бодай одним пунктом свого плану на день. Спробуйте хоча б трохи розслабитися і віддатися долі. Врешті-решт, Ви ж не робот!
  8. Чашка з восьминогом – тест на інтелект – це для Вас таке ж легке завдання, як і табличка множення для випускника математичного факультету. Ви дуже розумна і глибока людина. У Вашій голові купу цікавих ідей. Єдине, чого Вам ще варто навчитися – ділитися ними з іншими, бо Ваша замкнутість іноді цьому дуже перешкоджає.
  9. Чашка зі сніжинкою – бути в центрі уваги – улюблена справа Вашого життя. Чути похвалу, компліменти і зізнання в прихильності – це те, що робить Вас по-справжньому щасливою людиною. Ви з легкістю можете проводити тренінги для підняття самооцінки всім і кожному – у цьому Вам немає рівних. Це все, звісно, чудово, але Вам вартувало б оглянутися довкола себе і зрозуміти – крім Вашої власної персони у світі є ще чимало цікавого!

Як Вам тест? Дізналися про себе щось цікаве?

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Поділіться з друзями

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

SofiaP
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector