Тетяна поїхала на заробітки в сонячну Італію. А що ж їй залишалося робити, адже грошей постійно не вистачало. Тетяна думала, що попрацює рік і повернеться

Настав день повернення на Батьківщину. З яким радісним настроєм Тетяна поверталася додому! Вона везла багато подарунків. Щоб їх купити, жінка відмовляла собі у всьому. І ось Тетяна на рідній землі. Чомусь її ніхто не прийшов зустрічати. 

Поки я 5 років жила і працювала в Європі — у мого чоловіка з’явилася нова сім’я. 

Хочу розповісти реальну історію як приклад читачкам, які готові пожертвувати собою заради благополуччя сім’ї.

Тетяна, так звали жінку, поїхала на заробітки в сонячну Італію. А що ж їй залишалося робити, адже грошей постійно не вистачало. Тетяна думала, що попрацює рік і повернеться. За цей час вона накопичить грошей. Діти виросли, скоро їх треба буде одружити і заміж віддавати. Адже у Тетяни були син і дочка. Був і чоловік. Він, звичайно, працював, але грошей постійно не вистачало.

Почалася робота в Італії. Тетяна дивилася за старенькою бабусею. Робота вимагала постійного терпіння. Бабуся була досить примхливою. Однак доводилося все терпіти, оскільки вдома її чекала улюблена сім’я. Потрібно було терпіти. І Тетяна терпіла і працювала.

Потім жінка дізналася, що в магазин біля дому потрібна прибиральниця. Магазин необхідно прибирати в нічний час. Це Тетяні підходило. Вона влаштувалася і на цю на роботу.

Так проходили дні за днями. Вдень Тетяна була з бабусею, а вночі тікала в магазин. Спати їй вдавалося приблизно по 4 години. Жінка заспокоювала себе тим, що вона допомагає своїй коханій сім’ї.

Минув рік. Тетяна хотіла повернутися додому, але поговорила з чоловіком по телефону, і він дав їй зрозуміти, що жінці потрібно залишитися в Італії ще на деякий час. Адже грошей у родині не вистачає. До того ж у сина з’явилася дівчина. Можливо, він скоро вирішить одружитися. Грошей на весілля не було.

Поговоривши з чоловіком, Тетяна залишилася ще на рік, а потім ще на один. Загалом, вона пробула в Італії 5 років. Вона спілкувалася з чоловіком, сином і дочкою по скайпу. Вони розповідали Тетяні всі новини. Жінка ж регулярно висилала гроші додому, щоб її рідні ні в чому не знали потреби.

Настав день повернення на Батьківщину. З яким радісним настроєм Тетяна поверталася додому! Вона везла багато подарунків. Щоб їх купити, жінка відмовляла собі у всьому.

Ось Тетяна на рідній землі. Чомусь її ніхто не прийшов зустрічати. Вона пояснила це зайнятістю членів сім’ї. Тетяна доїхала до будинку на таксі. Ось і рідна квартира. Двері відчинив чоловік, обняв, проте в його голосі звучали якісь чужі нотки. Слідом за чоловіком вийшла дочка. Вона обняла Тетяну, але якось це було без особливої ​​радості.

Через пів години прийшов син зі своєю нареченою і почав ділитися своїми планами. Він говорив, що у них через місяць весілля, що замовлені місця в найдорожчому ресторані міста. Потім син з молодою нареченою збиралися вирушити на Кіпр. Також пролунав натяк на те, що новій сім’ї потрібна нова квартира. Після недовгої розмови син і його майбутня дружина поїхали з якихось справах.

Тетяна увійшла у свою кімнату. Її здивували жіночі речі, які в ній знаходилися. Чоловік пояснив це тим, що дочка залишила цей одяг випадково.

Вночі Тетяна практично не спала. Вона чекала не таку зустріч, а більш радісну. У неї склалося враження, що в рідному їй будинку їй не дуже і раді.

На наступний день Тетяна вирушила в місто. По дорозі вона зустріла знайому. Вона і відкрила Тетяні очі. Виявилося, що в її будинку вже давно живе інша жінка. Її чоловік привів буквально через пару місяців після того, як Тетяна поїхала на заробітки. Син і дочка ніде не працюють. Всі живуть на ті гроші, які надсилає Тетяна. При цьому живуть всі добре, всі, крім самої Тетяни.

Тепер жінці стало все зрозуміло. Холодність і відчуженість пояснювалася тим, що чоловік і діти розуміли, що тепер їм ніхто не буде висилати гроші.

Які б були ваші дії на місці Тетяни?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: