Тобі не доведеться бігати за ним, якщо він твоя доля

Стосунки — це складна річ, яку не завжди легко можна зрозуміти. Однак без сумнівів, вони будуть успішними лише тоді, коли обоє партнерів проявлятимуть ініціативу. Повір, що той чоловік, з ким тобі судилося бути, не змусить тебе за ним бігати. 

1. Він багато втрачає, коли дозволяє тобі піти.

Якщо чоловік не цінує твоєї уваги, тоді він просто не вартий витраченого часу. Тікай від такого і ніколи не озирайся назад. Збережи свою любов та енергію для того, хто зможе гідно це оцінити. 

2. Чоловіки не заслуговують того, щоб ти за ними бігала. 

Потрібна людина сама з’явиться у твоєму житті. З нею все буде просто, а головне — взаємно. Звичайно, що ідеальних відносин не існує, але привертати чиюсь увагу не доведеться. Збери усю свою гідність і впевненість в собі, щоб дочекатися влучної миті.  

3. За справжніми чоловіками не потрібно бігати.

Справжній чоловік не буде маніпулювати почуттями жінки заради задоволення власного его. Він знає ціну незалежній та сильній обраниці, тому не гратиме з нею в ігри. Щасливі стосунки будуть тоді, коли ти розслабишся і оточиш себе тими людьми, які добровільно хочуть залишатися поруч.

4. Довірся долі. 

Можливо, у вас не складаються стосунки, бо поки що на горизонті не з’явилася потрібна людина? Наберіться терпіння і доля зведе вас з коханням вашого життя. 

5. Ти гідна чоловіка, який сам буде боротися за тебе.

Якщо ти постійно робиш кроки вперед, а твій обранець стоїть на місці чи, ще гірше, віддаляється, то пора розвернутися і піти назад. Навіщо витрачати свої сили на людину, яка цього не цінує? Гідний чоловік не дозволить тобі копати м’яч в одні ворота.

6. Чоловік, якому ти подобаєшся, дасть тобі це знати.

Зазвичай чоловіки не приховують своїх почуттів і одразу проявляють їх, щоб дати жінці зрозуміти серйозність своїх намірів. Якщо ти цього не відчуваєш, тоді йому байдуже на тебе. Сумно, але правда. 

7. Дивися правді в очі.

Навіщо принижуватися перед чоловіком, який відверто тікає від тебе? Хай далі біжить своєю дорогою, а ти вирушай власним шляхом. 

8. Твій чоловік буде поруч.

Якщо вам судилося бути разом, то жодних проблем не виникатиме. Вам не доведеться привертати увагу один одного, бігати один за одним і намагатися стрибнути вище голови. Все станеться природнім шляхом і за взаємною згодою. 

А ви згідні з цими твердженнями?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: