ТОП-10 найбільших домашніх кішок, в обіймах яких можна тонути вічно

Без жодних сумнівів, кожен поціновувач кішок бодай раз у житті мріяв прихистити у власній оселі велику і небезпечну “кішечку”. Скільки ж краси і величі у їхньому погляді. Що вже казати про неймовірну граційність. А як же голосно вони муркотять! Втім, таки доводиться обмежуватись хатніми пухнастиками, що нічим не гірші своїх диких родичів. Правда, на порядок менші. Мало хто знає, але у цій ситуації існує компроміс. І це великі домашні кішки, що так нагадують левів чи то тигрів, проте не проковтнуть вас вночі.

№1: Регдол

Коти цієї породи можуть важити до 9 кілограмів, кішки – до 7. Втім, ці котики неабияк спокійні. Не дарма регдол перекладається з англійської як тканинна лялька.

№2: Норвезька лісова

За розмірами ці коти не поступаються регдолам. Втім, вони значно енергійніші. Цікавий факт: “норвежці” єдині вміють спускатись з дерева головою донизу.

№3: Британська короткошерста

Самці “британців” можуть сягати восьми кілограмів. Кішечки – не більше семи. Вони таємничі та мовчазні. Не дарма їх порівнюють із славнозвісним Чеширським котом з “Аліси у країні чудес”. Що вражає, вони можуть доживати до 20 років!

№4: Хаус (чаух, шауз)

Самці важать 4-7 кг, самки – не більше п’яти. Вони природжені мисливці та стрибуни. Обожнюють лазити по деревах. А ще – вони найкращі кішки для подорожей.

№5: Турецький ван

Від 6 до 9 кілограмів можуть важити самці, самки – до шести. Ці котики відмінно “дружать” з іншими домашніми улюбленцями. А також, із дітьми.

№6: Сибірська

Самці сибірської кішки важать не більше семи кілограмів, самки сягають п’яти. За характером, ці котики аж надто нагадують собак. Тому і не вживаються вони із псами під одним дахом. Із недоліків: їхня шерсть навіть у найменших кількостях здатна викликати алергію.

№7: Шартрез

За розмірами вони як і інші великі хатні кішечки. Порода французька. Тож і характер у них особливий. Кішки-власники, що не вживаються із іншими домашніми тваринами.

№8: Саванна

ЇЇ вага може сягати 15 кілограмів! Вартість у них теж “кусається”. Порода виведена для того, щоб в оселях багатіїв було менше одомашнених гепардів та леопардів. Ціна такого котика варіюється від 1500 до 50 000 доларів! Вона аж надто звикає до господаря та сумує без нього.

№9: Курильський бобтейл

Самці важать від 5 до 7 кг, самки – 3-5. Обожнюють риболовлю! А ще – плавання та гру “дай-принеси”. Їхня особливість: короткий “собачий” хвостик.

№10: Мейн-кун

Самці цієї породи виростають до 11 кілограмів, самки – лише до п’яти. У довжину вони можуть сягати метра! Їхня відмінність від інших кішок-велетнів – своєрідні китички на вухах. Що вражає, вони обожнюють купатись у воді.

Яка із пород кішок вам сподобалась найбільше? Пишіть у коментарях.

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector