Топ-5 крутих триллерів, які ви не зможете стерти з пам’яті

Нам шкода ваш час, який ви тратите на пошуки фільмів. Адже цей час ви могли б вже їсти попкорн і переглядати цікаве кіно. Саме тому ми вирішили зібрати для вас 5 детективів, які мають всі шанси увійти в перелік ваших улюблених.

ТИХЕ МІСЦЕ 2 (2020)

Важко добитися тиші, коли вдома малі діти. А що, якщо від цієї тиші залежить ваше життя? Саме з такою небезпекою зіткнулися герої цього фільму. Землю заполонили монстри, які не бачать, але дуже добре чують свою жертву. Через малечу монстри зуміли знайти дім сім’ї, тому тій довелося втікати. З якою небезпекою їм доведеться зустрітися в дорозі?

ГРА НА ВИЖИВАННЯ (2012)

Коли давно молоду дівчинку Джилл викрав маніяк-вбивця. Жертві вдалося втекти. Але вона змушена буде знов зустрітися зі своїм кривдником, який, скоріш за все, тепер викрав їх сестру.

НОМІС (2018)

Юна Лара завжди безстрашно виконувала роль приманки на злодіїв, яку їй надавав колишній суддя. Але одного дня все вийшло не так, як планувалося і дівчина зникла.

ЗАСНОВАНО НА РЕАЛЬНИХ ПОДІЯХ (2017)

Ми ніколи не здогадуємося, коли запускаємо ланцюжок катастрофи. Так само й не здогадувалася письменниця Дельфіна, яка погодилася, щоб замість неї на зустрічі з фанатами пішла ще одна її фанатка Ель. 

МІЙ ЯНГОЛ (2019)

Що може бути гірше, ніж втратити свою власну дитину? Але героїні фільму Ліззі доля дала другий шанс – через 7 років жінка знайшла дівчинку, схожу на свою доньку. Тепер вона не відпустить її.

А ви любите детективи? Яким жанрам кіно надаєте перевагу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector