Я помітив, що щасливі люди роблять ці 12 речей! А нещасні їх ігнорують

Ми дізналися рецепт щастя від преподобного Шейна Л. Бішоп, старшого пастора Церкви Христа в штаті Іллінойс, з його блогу Revshanebishop:

“Питання того, що є щастя турбувало мене вже давно. Адже навколо мене завжди було багато людей, які потребували відповіді на це питання.

Всі ці люди чекали на щастя, але нічого для цього не робили. Люди часто думають, що щастя – це збіг обставин, але я вважаю, що – щастя – це робота над собою.

Спостерігаючи за щасливими людьми протягом десятиліть, я зробив кілька висновків:

1. Потрібно зосередитися на тому, що у вас є, а не на тому, чого у вас немає.

Найбільша проблема нещасних людей – їх невдячність. Вони не бачать все те чудове, що є біля них, тому не можуть подякувати Богові за це. Спробуйте написати на листку всі ті речі, за які ви могли б бути вдячними, і ви побачите, що таких речей набагато більше, ніж поганих.

2. Потрібно питати себе час від часу: “Навіщо мені потрібно те, до чого я прагну”, “Хто нав’язав мені ці бажання? Батьки, ЗМІ, маркетологи?” 

Дуже часто наше нещастя є нав’язаним. Ним відчуваємо себе погано без нової модної речі, щоб нас оцінили чужі люди. Але чи справді це є ціллю нашого життя?

3. Слід проявляти турботу про інших. 

Егоїзм породжує нещастя. Вогонь в серці швидко погасне, якщо не поділитися ним з іншими людьми. Займіть свій час на волонтерство і на добрі справи, щоб його не використав смуток і апатія.

4. Пам’ятайте: щастя – це не мета. 

Не робіть з щастя ціль. Адже тоді ви дуже обмежите її значення. Радійте всьому, що є навколо вас. Дозвольте навіть дрібниці робити вас щасливими.

5. Якщо вам не подобається ваше життя, змініть його. 

Забудьте про будь-які кордони, які є у ваші голові. Якщо ви хочете щось вміти, то вчіться, неважливо скільки вам років і скільки інших непотрібних справ. Здійснюйте свої плани.

6. Потрібно час від часу зупинятися і звертати увагу на прості дрібниці – запах квітів, спів птахів, красу навколишнього світу. 

Перестаньте накидувати себе роботою. Адже життя створене для щастя, а не для роботи. Дозвольте собі, на хоча б один день, вирватися в улюблене місце з близькими людьми, і радіти там кожній дрібниці.

7. Потрібно зрозуміти, що нікому нічого не дістається просто так – заради результату потрібно попрацювати. 

Є й інша проблема нещастя – повне небажання працювати. Не варто вдаватися в крайнощі. Дисциплінуйте себе. Навчіть себе здобувати бажаного, а не чекати цього з неба.

8. Необхідно зрозуміти: “Ніхто вам нічого не винен”. 

Не чекайте того, що вам хтось допоможе. Інакше можете сильно розчаруватися. Навчіться покладатися лише на себе. Звикніть долати перешкоди самостійно.

9. Слід замислитися над сенсом. 

 Без кінцевої точки неможливо вибудувати маршрут. Поставте собі велику життєву ціль і маленькі побічні цілі – так ви будете знати в чому сенс вашого життя і заради чого варто вставати зранку.

10. Потрібно прощати кривдників – тих, хто заподіяв вам біль. 

Навчіться пробачати кривдникам, щоб не зациклюватися на негативних емоціях. Не загострюйте увагу й на власних промахах та невдачах – просто робіть висновки та впевнено крокуйте далі.

11. Потрібно зрозуміти: ваше ставлення до життя залежить тільки від вас. 

Або ви контролюватимете свої емоції, або – вони вас. Щастя – це ваша робота над собою і ваш усвідомлений вибір.

12. Потрібно стежити за тим, що ви говорите. 

Моя мама говорила: “Або кажіть щось приємне, або мовчіть”. Слідкуйте за своєю риторикою. Навчіться використовувати тільки позитивні слова.

А які секрети щастя знаєте ви?

Sofia
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector