Треба любити себе, щоб не залежати від любові іншої людини

Інколи жінки вступають в стосунки з чоловіками через дефіцит любові у своєму житті. Вони хочуть задовольнити свої потреби ззовні, коли проблема криється у їхньому внутрішньому світі. Саме тому будь-які спроби розчинитися у своєму партнері закінчуються ще більш пригніченим станом, адже у відповідь жінка не отримує того, чого б їй хотілося. Якщо дама не хоче бути “недолюбленою”, то їй варто в першу чергу почати із любові до самої себе.

Насправді це не просте завдання. Адже постійно шукати схвалення і підтримку оточуючих набагато легше, ніж самостійно нести відповідальність за прийняті рішення. Як продовжувати приймати себе, коли ти незадоволений своїм зовнішнім виглядом, досягненнями чи вчинками? Душа сповнена ненависті, а відображення в дзеркалі викликає огиду. Однак навіть у ці миті кожен повинен ставитися до себе з розумінням, повагою і терпінням. Лише в такому разі не доведеться шукати любов зі сторони друзів, рідних чи знайомих.

Кожна людина має право бути тим, ким вона є. Інколи ми відчуваємо себе невдахами, інколи нам соромно, страшно або ніяково. Однак за замовчуванням усі заслуговують на любов. Не картайте себе за помилки і не бійтеся осуду оточуючих. Приймайте усі злети й падіння як цінний досвід і чергову мить життя.

Якщо ви не зможете наповнювати себе зсередини, то ризикуєте потрапити в токсичні стосунки. У пошуках розуміння та прийняття ви будете відчайдушно гнатися за людьми, які не цінуватимуть вас і нехтуватимуть вами. Від них залежатиме ваша самооцінка, яка може опуститися ниже плінтуса.

Звісно, шукати схвалення на стороні легше. Адже у такому разі можна виправдати усі свої помилки чи неправильні рішення.

Проте від себе не втечеш. Навіщо намагатися відповідати суспільним стандартам і власноруч створювати для себе дискомфортні умови існування? Полюбіть свій низький зріст, криву усмішку чи довгі ноги. Усі люди різні і це прекрасно. При цьому ніхто не ідеальний. Займайтеся самовдосконаленням й саморозвитком. Робіть те, що вам подобається. Головне, щоб ви отримували від цього задоволення і робили це заради себе, а не для пошуку підтримки, схвалення й любові.

Ви не повинні виправдовувати чужі очікування, щоб любити себе. Будьте собою і наповнюйтеся зсередини, а не ззовні. 

А ви вмієте приймати себе разом з усіма недоліками? Як ви вважаєте, чи є це вміння важливим й корисним? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector