Тримайтесь за чоловіка, який ніколи не дозволить вас образити…

Вашої уваги вартий той чоловік, який ніколи не буде робити вам боляче, а з його вуст лунатимуть у вашу сторону лише приємні слова.

Тримайтеся за ту людину, яка берегтиме ваш сон, яка буде дбати про вас, яка цікавитиметься вашим життям. Справжній чоловік завжди вислухає вас, підтримає і зрозуміє. Гідний партнер не буде ставити свої принципи вище вашого благополуччя. Він буде готовий до міцних стосунків і плануватиме спільне майбутнє. На нього можна покластися і йому можна довіритися. 

Звертайте увагу на того чоловіка, який із задоволенням буде проводити час. Ви – не розвага на вихідні дні, а бажана людина, на яку хочеться витрачати кожну вільну хвилину.

Будьте з людиною, яка розв’язуватиме ваші проблеми, а не створюватиме нові. З людиною, яка витре ваші сльози, а не стане їхньою причиною. З людиною, яка першою навідається до вас, коли ви захворієте і подбає про всі необхідні ліки та вітаміни.

Уникайте чоловіків, які нехтують вами. Які готові зустрітися лише тоді, коли у них немає інших планів. Які користуються вами і ставлять друзів, роботу чи власні захоплення на перше місце.

Забудьте про тих, хто готовий принести вам букет квітів лише на день народження. Забудьте про тих, хто у всьому шукає свою вигоду. Забудьте про тих, хто не готовий безкорисливо дбати про вас.

Ви варті тільки найкращого!

Чи згідні ви з цією думкою?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: