Ви повинні навчити цих речей своїх дітей для їхньої ж безпеки!

Усім батькам на замітку:

1. До 10-12 років не варто залишати дитину саму вдома. Ніколи не знаєш, що може трапитися. Одна випадкова помилка здатна залишити слід на ціле життя. У домі завжди є сотня небезпечних місць. Інколи трапляються нещасні випадки через неуважність батьків чи надмірну цікавість дітей. 

2. Не варто дозволяти дитині гуляти після 21:00 вечора. Навіть влітку це правило повинно залишатися непорушним. Також не залишайте дитину саму на вході в магазин, в банк чи навіть у під’їзд. Фатальні випадковості трапляються саме в такі неочікувані моменти.

3. Навчіть дитину обережно спілкуватися з незнайомцями. Вона не повинна наївно довіряти людям, яких випадково зустрічає. Дитина має чітко знати, що чужим не можна відкривати двері, з чужими не можна розмовляти і від них не можна приймати жодних подарунків. Також до незнайомців заборонено сідати в авто, йти до них в гості чи навіть заходити з ними в ліфт. 

4. Не лише дорослим потрібно бути спостережливими й уважними, але й дітям. Це стосується правил поведінки на дорозі і випадкових деталей навколо. Навчіть малечу розповідати вам все, що викликає у неї подив. Нехай вона ділиться з вами усіма незвичайними ситуаціями, які трапляються. Можливо, ви зможете дізнатися якісь важливі речі. У будь-якому разі вам вийде контролювати життя своєї дитини.

5. Поясніть дітям, що вони можуть отримати все необхідне виключно з рук батьків або з їхнього відому. Не можна підбирати жодні речі на вулиці, навіть якщо вони привабливо виглядають. Від незнайомців також не варто приймати ні іграшок, ні гостинців. 

6. Знайдені чи чужі речі дитина не повинна приносити в дім. Це стосується усіх, на перший погляд, невинних дрібниць. Навіть ручка, пляшка чи книга може стати джерелом небезпеки. Уникайте ситуацій, які несуть потенційну загрозу.

7. Ви не повинні робити виняток з правила, навіть якщо дитина про це дуже просить. Вона має дотримуватися усіх встановлених норм. Не давайте їй можливості маніпулювати вашими почуттями. Навіть дитину чітко розрізняти слова “можна” і “не можна”. Ви повинні знати про те, як і чим вона живе і контролювати все, що потрапляє в її руки.

8. Навчіть дитину тримати сімейні таємниці за зубами. Ніхто не має знати про вашу зарплатню, посаду чи родинні статки.

Пам’ятайте, що батьки несуть відповідальність за своїх дітей.

Які поради ви б могли додати до цього списку?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: