Це не справжня любов, якщо це не важко

Кохання може змусити високо літати або низько падати. Воно різне, але як зрозуміти, що справжнє?

Любов буває легкою лише в романах і казках. У реальному житті все набагато складніше. Недостатньо лише знайти свою людину. Адже навіть якщо на початку між вами повне взаєморозуміння, то згодом можуть виникнути труднощі. Важливо навчитися з ними справлятися.

Любов передбачає пізнання. Всебічне і різностороннє. Потрібно досліджувати свого партнера і пірнати глибоко в його душу. Адже за зовнішньою оболонкою ховається цілий Всесвіт.

Любов вимагає вміння слухати. І не просто слухати, але й чути. Навіть тоді, коли не цікаво. Навіть тоді, коли не хочеться. Навіть тоді, коли ти не згоден. Після сварок і дискусій вам все одно хочеться обійнятися і заснути разом. 

Любов – це приймати чужу думку і йти на компроміс. Вона неможлива без прощення, прийняття і розуміння. Але вона не терпить осуду та звинувачень. 

Любов проявляється тоді, коли ви перед сном ділитися своїми враженнями, здобутками і переживаннями. Коли у вас є спільні інтереси, плани та мрії. Коли ви маєте друзів і проводите багато часу не лише разом, але й порізно. 

Справжня любов не проходить без труднощів. Вона не легка, але прекрасна.

Інколи лячно наважитися зануритися з головою в почуття.

Адже на тебе чекають сварки через пропущений телефонний дзвінок або незастелене ліжко. Адже потрібно слухати і розуміти. Адже потрібно співчувати, підтримувати і допомагати.

Любов – це складно.

Проте вона вартує цього. 

А ви згідні з цією думкою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector