Це п’ята криза у нас у всіх, в нашому щасливому житті, наскільки я пам’ятаю. Пора вже знати, що робити і як жити далі. Ми, товсті, ледачі дурепи, знаємо

Є у мене один знайомий чоловік. Я дуже люблю, коли він мені дзвонить. Після його дзвінка завжди з’ясовується, що я – товста лінива дурочка, і нікому не потрібна.

Дзвонить він, зазвичай, коли у нього труднощі, і він нервовий, а я їм тортик якраз в цей час, або їду на машині на дачу на тиждень, або лечу до Італії. Тут він подзвонив в розпал ізоляції, коли я, в приємній самоті, у своїй квартирі, їла тістечко безе з малиною, і пила каву. 

– Це ти ? – питає він.

– Я … – відповідаю.

– У мене тут труднощі, уявляєш?

Запитав і почав про труднощі. Я поклала телефон на стіл і пішла ще вершків в кави налити. Я не хотіла уявляти ті труднощі. Я уявляла наскільки мені буде смачно, коли – кава з вершками і тістечко. Повернулася, він все ще говорив.

– А ти що робиш? – знову питає він

– Тістечко їм з кавою. Зараз буду лежати у квартирі на ліжку, читати про просування в соцмережах, а потім саджанці троянд вибирати, що в цьому році посаджу. Дуже цікаво, ти знаєш, виявляється, шипшина “конрад фердинанд” …

– Як ти можеш, попри складну економічну ситуацію!! – перебиває він, – коли ми всі думаємо, як жити? Як взагалі пережити кризу? Я їй кажу – у мене проблеми!! А вона мені!! Одна, у квартирі! Троянди?? Які троянди!! Скоро жерти не буде що! А вона – троянди! Та ти …

– Товста лінива дурочка, ти ж казав уже. Це п’ята криза у нас у всіх, в нашому щасливому житті, наскільки я пам’ятаю. Пора вже знати, що робити і як жити далі. Ми, товсті, ледачі дурепи, знаємо.

– У нас тістечко і каталог троянд. Нам немає коли. Вибач, не до проблем зараз. Давай, потім, після тістечка і троянд. 

Він щось крикнув, там щось тріснуло і зв’язок обірвався. Я сподівалася, що це його розірвало, але в житті не буває ось все так добре.

Досить і того, що є кава з тістечком ..

А як ви реагуєте на людей, які виплескують негативну енергію на вас? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector