Ці 4 знака Зодіаку прекрасні в любові, але кращий з них …

На титул «кращого коханця» можуть претендувати кілька знаків. І вони дійсно заслуговують цього! Проте, один з них — найкращий …

Фізична близькість є частиною любові, тому так важливо знайти свою людину. Нерідко дисгармонія саме в цій сфері руйнувала найпрекрасніші союзи.

Виявляється, зірки також зумовлюють, яким той чи інший знак буде в любові. До речі, чотири зі всіх знаків Зодіаку — просто неперевершені на цьому «терені». Але, природно, у кожного з них свої особливості.

Овен

Народжені під цим знаком чоловіки схожі на ураган. Вони пристрасні й темпераментні. Овен не думає про те, яке враження справить на вас — просто стискає в обіймах і забирає в країну любові.

Овни вважаються найкращими коханцями серед знаків Зодіаку. Крім того, що прекрасно обізнані в «анатомії жінок», вони ще й просто віртуозно натискають на її ерогенні клавіші. При цьому він готовий зробити що завгодно — аби зробити приємність своїй коханій.

Також представники цього знака дуже відкриті, для них не існує заборонених ігор або фантазій. До слова, вони прекрасні у всіх ролях, так що можете сміливо розповідати їм про свої уподобання. Овен — завжди на висоті!

Водолій

Народжені під цим знаком Зодіаку дуже красиві, але виглядають дещо зарозумілими і незрозумілими. Також вони бувають аж надто ексцентричними і емоційними. А ще Водолій досить вибагливий у виборі коханої жінки.

До слова, іноді вони навіть толком не можуть собі пояснити, чому їм подобається та чи інша дівчина. Ці особливості характеру можуть відштовхувати потенційних партнерок, а даремно. Річ у тому, що Водолій — ідеальний коханець, який знає толк в любовних іграх і дуже їх любить.

Він завжди готовий впасти в пригоди, і, повірте, незадоволених не буває!

Риби

Риби дуже відповідальні. Вони можуть вплутатися в одноразову інтрижку, але ніколи не стануть руйнувати свій шлюб. Сім’я і діти — для них важливіше за все на світі.

Народжені під цим знаком — дуже ніжні і ласкаві коханці. Кажуть, що жінка, яка не була з Рибами, не знає, що таке справжня близькість. Особливо гарні представники цього знака, коли дуже сильно когось люблять! Тоді вони просто чудеса творять!

Є маленьке «але»: іноді вони бувають дуже примхливими і недосяжними — причому, коли ви найменше від них очікуєте подібного.

Скорпіон

Отже, розкриємо вам головний секрет: найбільш неперевершені в любові — це чоловіки, народжені під знаком Скорпіона. Вони є справжніми символами любові і еротики.

Навіть в древній астрології представники цього знака завжди вважалися найкращими коханцями.

Правда, чоловік-Скорпіон, в житті якого існує тільки одна жінка — велика рідкість. У їхньому житті, як правило, одночасно присутні як мінімум дві жінки.

Так що вам доведеться рахуватися з цією особливістю, якщо закохаєтесь в Скорпіона. До речі, не закохатися в нього — практично неможливо. Проникливий погляд, особливий магнетизм, прекрасні зовнішні дані — хто встоїть перед таким красенем?

Але існують і хороші новини. Як тільки Скорпіон знаходить жінку, яка підійде йому буквально в усіх відношеннях, стане нескінченно відданим.

А ваш коханий чоловік хто за знаком Зодіаку?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: