Найгірші комбінації знаків Зодіаку у стосунках

Що тут скажеш? Не доля…

На жаль, часто причина розпаду відносин не залежить від того, наскільки хороша чи погана людина поруч з вами. Просто ви не сумісні, і все …

Овен

Хочете невелику любовну гру (ви тікаєте, вас наздоганяють), яка розпалює пристрасть? Телець безумовно надасть таку можливість. Але якщо ви вирішите розлучитися з ним назавжди (а це абсолютно точно відбудеться), він влаштує грандіозну сцену. Її ви ніколи не забудете. І до кінця днів будете проклинати себе за те, що взагалі зв’язалися з цією людиною.

Телець

Телець надзвичайно серйозно ставиться до багатьох речей у житті, що абсолютно не властиво для Стрільця. Його наплювацьке ставлення до будь-чого здатне звести з розуму. У момент, коли ви спробуєте закувати Стрільця в кайдани відносин, він піде. І, мабуть, єдине, за чим сумуватимете, це веселі ігри розуму, в які ви постійно грали.

Близнюки

«Зроби що небудь!» — цю фразу ви будете часто вимовляти, якщо зв’яжетеся з Козерогом. Найбільше на світі ви ненавидите нудьгу. Але вона стане вашим постійним супутником, якщо ви вирішите бути з Козерогом.

Для вас він занадто практичний і працьовитий. Однак по-справжньому нищівного удару по відносинах завдасть його прямолінійність. Вам не завжди потрібна чесна відповідь, часом ви потребуєте людини, яка просто може розвеселити.

Рак

Все, що вам потрібно — це трохи спокою, відчуття безпеки і підтримка. Хіба це так багато? З точки зору Водолія, дуже багато. Він обожнює свободу і веселощі. Його емоційна відстороненість ніяк не допоможе в моменти, коли вам потрібна підтримка.

У підсумку, ви вирішите, що краще бути одному. І в цьому випадку виявитеся праві. Самотність дійсно краща, ніж відносини Рака з Водолієм.

Лев

Левам подобається бути в оточенні веселунів і в центрі загальної уваги. Якщо ви почнете вибудовувати відносини зі Скорпіоном, то останній швидко «опустить» вас на землю, адже його бажання володіти партнером цілком і повністю просто буде зводити з розуму.

Скорпіони можуть бути дуже ревнивими власниками. Вам абсолютно не сподобається ловити на собі ревнивий погляд кожен раз, коли ви будете з кимось невинно фліртувати.

Діва

Якщо і є щось, що Діви щиро ненавидять, то це гри в кішки-мишки. Але цю гру просто обожнює Стрілець. Вас буде дратувати його безрозсудне ставлення до всього.

А ще ви ніколи не будете точно знати, як йдуть справи в ваших з ним стосунках.

Терези

Терези люблять гармонію. Однак це зовсім не означає, що все і завжди має залишатися так, як є. Правда в тому, що бажання Діви завжди і в усьому бути правою зведе вас з розуму. У своєму прагненні до цієї мети, вона одразу забуде про те, яка ви прекрасна і весела людина.

Скорпіон

Доводиться визнати, що в стосунках між Скорпіоном і Овном виразно присутня хімія. Хімія, яка змушує їх проявляти себе не з гіршого боку, оскільки кожен з цих знаків Зодіаку піклується лише про свої потреби.

Овен хоче, щоб все завжди було так, як він вважає правильним. Це абсолютно не влаштовує вас. Відносини, в яких немає місця компромісу, принесуть тільки розчарування і біль.

Стрілець

Стрілець і Телець — це дві абсолютні протилежності. У них практично немає нічого спільного. Тельці дуже обережні, і ви в цих відносинах починаєте задихатися. І це ще не все. Тельці не люблять змін, а для вас саме зміни є тим, що дозволяє вам почувати себе живим.

Козеріг

На щастя, вам не загрожують міцні відносини з Левом. Ви відразу ж зрозумієте, наскільки ви різні. Ви вірні, володієте нестандартним мисленням і орієнтовані на досягнення цілей. Лев же надто зациклена на собі.

Знову ж таки, серед ваших знайомих (з якими ви спілкуєтеся регулярно), напевно, не так вже й багато Левів. Отже, ймовірність зав’язати стосунки з представником цього знаку Зодіаку значно знижується.

Водолій

Водолій і Рак настільки несумісні, що про це можна говорити вічно. З вашої точки зору, Рак занадто емоційний і егоїстичний. Вас неймовірно дратує той факт, що ви не отримуєте від нього того розуміння, якого ви потребуєте.

Риби

Терези — вельми чарівні. Однак іноді можуть бути безрозсудними і байдужими. Людина цього знаку може поранити почуття Риби, навіть не усвідомивши цього. Терези заподіють біль, а потім, користуючись своєю чарівністю, вимолити дати їм ще один шанс. Але так не може тривати вічно …

Ви згодні з цим?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: