Ці фільми повинна переглянути кожна жінка бодай раз у житті!

Цього разу ми підготували для вас підбірку стрічок, що розповідають про долі незламних жінок. Вони стали сильним з різних причин. Але єдине, що всіх їх об’єднує — це здатність ставати на ноги, знову і знову. Дивіться і надихайтесь!

«Помста від кутюр» (the Dressmaker, 2015)

У головних ролях: Кейт Вінслет і Ліам Гемсворт.

Вона, Міртл Донадж, була відправлена до приватного пансіонату після того, як стала жертвою наклепу — на неї «повісили» вбивство. Жінка таки наважується повернутись до рідного містечка. Але з роками злоба місцевих жителів не вгамовується, радше навпаки — набуває нових обрисів. Втім, Міртл рятує її талант — вміння шити «ідеальний» одяг. І поки вона «задобрює» місто, сюжет підштовхує глядача до загадки вбивства усе ближче і ближче.

«Все ще Еліс» (Still Alice, 2014)

У головних ролях: Джуліанна Мур, Алек Болдвін, Крістен Стюарт.

Щасливий шлюб, зразкові діти і тобі вже 50 — здавалось би, життя склалось і більше прагнути нічого. Хіба що кар’єри, але й цього успішна лінгвістка Еліс Гауленд встигла досягнути. Життя ідеальне. Комфортне. Допоки не завершується крахом її остання доповідь, прочитана перед величезною аудиторією. Страх — скажете ви? Некомпетентність порівняно з молодшими поколіннями? Проблема значно серйозніша. Хоча й полягає у простому. Еліс забуває власноруч написану промову, що стає першим сигналом на шляху до прогресування хвороби Альцгеймера. Чи залишиться Еліс усе тою ж Еліс? Дізнаємось у фіналі.

«Спогади про майбутнє» (Testament of youth, 2015)

У головних ролях: Алісія Вікандер, Кіт Герінгтон.

Життя юної Вєри Бріттен ідеальне. Вона вступила до Оксфорду, сім’я її забезпечує матеріально, а коханий хлопець він неї без тями. Але усю цю ідилію перериває Перша світова війна. Усіх близьких Вєри забирають до фронту. Вона ж стає медсестрою. Чи стане життя таким, як було до війни? І на які виклики доведеться відреагувати Вєрі? Буде захоплююче.

«Жінка у золотому» (Woman in gold, 2014)

У головних ролях: Гелен Міррен і Райян Рейнольдс.

Чергова драма про наслідки Другої світової війни. Лише цього разу в основі розповіді «прекрасне» — мистецтво. Нацисти відбирають у вельможого Фердинанта Блох-Бауера усе, навіть найцінніше — полотно Клімта «Портрет Аделі Блох-Бауер». Минає півстоліття. Спадкоємиця шедевру, Марія Альтман, влаштовує справжню війну за «своє». Обіцяємо, помста буде вишуканою.

«Молода Вікторія» (The Young Victoria, 2009)

У головних ролях: Емілі Блант, Руперт Френд.

Одна із найбільш впливових жінок в історії — королева Великобританії Вікторія, правила однією із найвеличніших держав світу упродовж 63 років. Британці її обожнювали. Втім, її історія відома не тільки завдяки відмінному керівництву країною. Вікторії вдалось неможливе — вийти заміж за коханого.

«Дика»  (Wild, 2014)

У головних ролях: Різ Візерспун, Лора Дерн.

Шеріл розлучена, нещодавно поховала маму. Вона би опинилась на межі зламу, якби не одне вольове рішення — подорож довжиною у 1800 кілометрів. Жінка ступила на славнозвісний тихоокеанський шлях, щоб довести собі, що прості життєві прагнення — не межа. Чи змогла проста дівчина підкорити власний Еверест? Дивимось у кіно.

«Мама і дитина»  (2009, Mother and child)

У головних ролях: Наомі Воттс, Аннетт Бенінг.

Стрічка розповідає про трьох жінок, яких доля пов’язала разом. Після першої зустрічі життя кожної змінюється радикально.

Перша жінка — 50-річна мама Карен, що відмовилась від своєї доньки. Другу звати Елізабет. Вона типова кар’єристка, адвокат, що раптово завагітніла. Третя — Люсі. Кондитер, що позбавлена можливості народжувати дітей.

«Агора» (2009)

У головних ролях: Рейчел Вайс, Макс Мінгелла.

Римська імперія розходиться по швах. Кров тече рікою по Александрії. Влада залишається найвищою цінністю. І в цей непростий час довелось з’явитись Гіпатії — тій, що володіє небаченими знаннями метафізики, математики та астрології. Чи вдасться одній жінці змінити все?

«Чемпіон»  (Secretariat, 2010)

У головних ролях: Джон Малкович, Даян Лейн.

Ферму, на якій виросла головна героїня, Пенні Твіді, виставляють на продаж. Але все змінюється в один день — народжується чемпіон, який здобуде першість у кінному спорті. Його ім’я — Секретаріат.

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: