Ці ознаки говорять, що ви повинні бути разом

Коли зароджуються нові стосунки виникає логічне запитання: чи судилося вам бути разом? Як переконатися в тому, що поруч справді правильна людина? Як не помилитися? Адже не хочеться витрачати свій час даремно чи прирікати себе на неминучі страждання.

1. Ви стаєте уразливим.

«Що відбувається, коли люди відкривають свої серця? Вони покращуються», Харукі Муракамі.

Ви відкриваєте власну душу своїй другій половинці. Вам не доводиться приховувати жодних емоцій. Можна бути собою, коли ви залишаєтеся удвох. Вас приймають з усіма недоліками. Ніхто не насміхається з ваших почуттів, а страх здатися недолугим – зникає. Ніхто не критикує вас за ваші почтуття і не намагається змінити.

2. Ви поважаєте один одного.

«У той момент, коли ви ставите когось на п’єдестал, він стане дивитися на вас зверху вниз. Краще однаково поважати один одного», Тереза ​​Мумерт.

Взаємоповага – це фундамент, на якому базуються здорові й міцні відносини. Вона ж, своєю чергою, неможлива без довіри, відкритості й чесності. Це все проявляється у готовності говорити правду і ділитися тими речами, які неможливо обговорити ні з ким іншим. Якщо між партнерами шанобливе ставлення, то вони справді готові бути разом.

3. Ви не ревнуєте.

«Невпевнені люди тільки затьмарюють ваше сонце, тому що вони ревнують вас до вашого денного світла і втомилися від своєї темряви»,  Шеннон Л. Альдер.

Між вами справжні довірливі стосунки. У вас немає причин сумніватися у своєму партнері. Саме тому ви спокійно ставитеся до особистого простору і легко погоджуєтеся проводити час порізно. Ви маєте спільні інтереси, але не готові нехтувати власними бажаннями. Це забезпечує відсутність напруги та контролю у ваших відносинах. 

4. Ви смієтеся разом.

«Ніхто не може бути вашим сонцем, місяцем або зірками, поки у вас не буде власного світу», К. К. Дочерті.

Ви знаходитеся на одній хвилі і розумієте гумор один одного. Вам не страшно бути кумедними, адже ви вмієте посміятися з власних недоліків. Найвищим рівнем взаєморозуміння є сарказм, який смішить вас обох. У таких стосунках кожен може залишатися самим собою і почуватися комфортно. 

5. Ви підтримуєте один одного.

Ви йдете пліч-о-пліч і сприяєте розвитку один одного. Ви разом досліджуєте навколишній світ, йдете назустріч новим пригодам і долаєте труднощі. Якщо у ваших стосунках є натхнення та мотивація, тоді ви не помилилися з вибором. 

Які ознаки ви б додали до цього переліку?

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector