Я згоден лишень у тому випадку жити разом, якщо бюджет у нас буде роздільним

Денис та Людмила зустрічалися всього 3 місяці, але чоловік вже наважився запропонувати їй жити разом. Обом було за 40, по 2 шлюби за плечима, чого чекати? Але була в нього одна умова:

– Обговорімо усе одразу. Я згоден жити з тобою разом лише тоді, якщо бюджет у нас буде роздільним, а гроші на побут ділитимуться строго навпіл. 

З самого початку Людмила дуже здивувалася. Зарплати у них були майже однакові, для чого так життя ускладнювати. А потім сказала, що їй треба все обдумати. Наступного дня, вона висунула свої умови, щоб все чесно було: 

  • Яйця та овочі з власного господарства вона буде продавати за цінами, як на ринку. А готові страви будуть коштувати дорожче. 
  • Піти у підвал з вареннями та соліннями можна лише за окрему плату. Є можливість придбати абонемент на місяць, або на рік. 
  • За прання речей, миття посуду, приготування улюблених страв та прибирання також доведеться доплачувати. Детальніший прайс у додатках.
  • В день переїзду чоловіка, всі продукти в холодильнику будуть перераховані та описані. Також потрібно зважити пральний порошок та зняти показники лічильників, щоб все чесно було і навпіл. Також у рахунок включається зношуваність побутової техніки та меблів. 

Денис довго читав цей перелік, щось навіть буркотів собі під ніс, а Людмила просто посміхалася. Вона сказала:

– А ти знаєш, я б без тебе до такого навіть не додумалася б! А тепер тільки так жити хочу. Або так, або продовжуємо зустрічатись, але вечеряти і снідати у мене ти не будеш. Якщо уже “по чесному”, то отой букетик польових квітів, які ти мені постійно даруєш я тобі на салатик і покришу. Тому думай Денисе, думай!

Як вам така відповідь?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector