Ці речі жінка завжди повинна вимагати у стосунках

І це правильно!

1. Повага.

Він повинен поважати тебе. Це основа відносин. Якщо він хоче, щоб ти поважала його, він повинен поважати тебе, твою думку і твоє тіло.

2. Близькість.

Гідна жінка знає, що тільки близькість допомагає створити справжній зв’язок. Вона готова відкритися чоловікові, але чекає і від нього того ж.

3. Незалежність і свобода.

Його повага має поширюватися і на твою незалежність і свободу. Він повинен розуміти, що ти – окрема особистість зі своєю індивідуальністю. Він повинен дозволяти тобі займатися тим, що тобі подобається, здійснювати свої мрії і досягати своїх цілей.

4. Не намагатися її змінити.

Гідна жінка впевнена в собі. Вона знає свої сильні і слабкі сторони, вона завжди вдосконалюється. У неї свої тверді переконання і цінності. І чоловік не повинен намагатися її змінити.

5. Постійно спілкуватися з нею.

Ти не повинна губитися в здогадах. Ти не повинна бути з тим, хто не в змозі спілкуватися з тобою. У вас повинні бути глибокі розмови. Він повинен ділитися з тобою своїми почуттями.

6. Довіра.

Без довіри не може бути здорових відносин. Кожен з вас повинен довіряти і відчувати довіру. Твій чоловік повинен вірити в тебе і дозволяти тобі жити тим життям, яке ти хочеш для себе.

7. Бути на рівних.

Чоловік не повинен дивитися на тебе ні зверхньо, ​​ні від низу до верху. Ви повинні бути рівними партнерами.

8. Зберігати пристрасть.

Ти гідна відчувати себе бажаною, знати про його почуття.

9. Зусилля.

Щоб відносини були успішними, потрібно добре старатися. Але ти не можеш тільки одна докладати зусилля. І ти в праві вимагати цього від свого чоловіка.

10. Вірність і відданість.

Гідна жінка не терпить зради. Став високу планку і не знижуй її.

Є ще якісь пункти, які повинні бути присутніми у стосунках з чоловіком?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector