Ці стильні зачіски – вибір ділових жінок

У швидкому ритмі життя нерідко бракує часу на найважливіше – на себе кохану. До чого тільки не вдаються ділові жінки, щоб заощадити на домашніх процедурах якомога більше часу. Нарощення вій, укладка брів – і на цьому перелік не вичерпується. Разом з тим, усе більше ділових красунь переконується, що годі й шукати більш вдале рішення, аніж коротка стрижка. Тим паче, якщо вона вкрай актуальна у цьому сезоні!

Коротка стрижка – це своєрідний виклик світу. Цим рішенням ви ілюструєте, що загальноприйняті стандарти вам по коліна, море вам по коліна. А експерименти із зовнішністю – лише один із способів вираження внутрішньої впевненості у собі. Тож, сьогодні ми вирішили підібрати для вас перелік варіантів стрижок “із минулого”, що опиняться на піку популярності у 2020 році.

Об’єм у зачісці

Короткій стрижці можна додати об’єму без жодних труднощів. І, що не менш важливо, це не займе багато часу. Разом з тим, ефект виявиться неабияк довготривалим! Лише нанесіть на волосся невелику кількість засобу для укладки та просушіть волосся феном стоячи донизу головою. Коли волосся висохне – зафіксуйте його лаком.

Ну що, обрали свою? Пишіть у коментарях!

AnnaM
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector