Цю ляльку дуже любила моя сестра і завжди хотіла її купити. Я б віддав ляльку мамі, щоб вона змогла передати її сестричці, коли піде до неї!

Одного разу я ходив місцевими магазинами, роблячи покупки, і раптом помітив, як Касирка розмовляє з хлопчиком не більше 5-6 років. Касирка говорить: Мені шкода, але у тебе не досить грошей, щоб купити цю ляльку.

Тоді маленький хлопчик обернувся до мене і запитав: Дядьку, а ви впевнені, що у мене мало грошей?

Я перерахував гроші і відповів: Любий мій, у тебе не досить грошей щоб купити цю ляльку.

Маленький хлопчик все ще тримав ляльку в своїй руці.

Після оплати своїх покупок я знову підійшов до нього і запитав, кому він збирається віддати цю ляльку…? Цю ляльку дуже любила моя сестра і хотіла її купити. Я хотів би подарувати її на день народження! Я б віддав ляльку мамі, щоб вона змогла передати її сестричці, коли піде до неї!

… Коли хлопчик про це говорив, його очі були сповнені суму.

Моя сестра пішла до Бога. Так мені батько сказав, і ще сказав, що незабаром мама теж піде до Бога, тому я подумав, що вона зможе взяти ляльку із собою і передати моїй сестричці.

Моє серце на мить зупинилось. Маленький хлопчик подивився на мене і промовив: Я сказав батькові, щоб мама не йшла, поки я не прийду з прогулянки. Потім він показав мені свою фотографію, де він щасливий і посміхається. – А ще, я б хотів, щоб мама взяла із собою мою фотографію. Не хочу, щоб сестра мене зовсім забула.

І він додав: Я люблю свою маму і не хочу щоб вона мене покидала, але батько говорить, що вона повинна піти до моєї маленької сестри. Потім він знову подивився на ляльку своїм сумним поглядом…

Я швидко взяв гаманець і сказав хлопчикові: Може ми ще раз перерахуємо твої гроші, якщо ти вважаєш, що їх досить?? …Так, я думаю, що у мене вистачить грошей щоб купити ляльку!

Я тихенько додав суму, якої не вистачало і ми заново почали рахувати. Було достатньо, щоб купити ляльку і ще навіть залишилося небагато грошей.

Маленький хлопчик сказав: Дякую Господи за те, що ти мені дав грошей! Потім він подивився на мене і додав: Вчора перед сном я просив у Бога дати мені гроші, щоб купити ляльку для моєї сестрички, щоб передати її через мою маму! Він почув мене! Ще я б хотів купити білу троянду для моєї мами, але цього я у Бога не просив. Та він дав мені достатньо грошей, щоб купити ляльку і троянду. Моя мама любить білі троянди!…

З продуктами я повернувся додому. У мене з голови не виходив цей хлопчик.

Потім я згадав – в місцевій газеті була стаття два дні тому про п’яного мужчину у вантажівці, який збив жінку і маленьку дівчинку. Маленька дівчинка загинула відразу ж на місці, а жінка була в критичному стані. Рідним необхідно було підписати документи, які дозволили б відключити апарат штучного дихання, який підтримував її життя, оскільки шансів вийти з коми у жінки не було. Невже це сім’я того хлопчика, який хотів купити ляльку для своєї сестрички?

Через два дні,  у газеті була опублікована стаття, де йшлося про те, що та молода жінка померла … Я не стримав сліз… Купив білі троянди і пішов на похорон… Молода дівчина лежала в білому, в одній руці була лялька і фото, а в іншій – біла троянда.

Я пішов весь у сльозах, і відчув, що з того моменту моє життя сильно змінилось… Я ніколи не забуду любов цього хлопчика до своєї матері та сестрички!!!

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector