Тут тільки дві правильних відповіді, і лише один з тисячі зможе назвати обидві…

Чи допоможуть вам знання з математики в цій справі? Одна людина з тисячі це може зробити, може, це ви!

Цей тест доволі химерний, він покорив розум багатьох користувачів мережі. Хтось цілими годинами ламав голову над вирішенням простих прикладів. А все тому, що тест спонукає до нестандартного мислення, бо треба знайти відповіді одразу на декілька запитань. Ті, хто придумали тест, кажуть :«По-перше, думайте нестандартно! Ця математична загадка не така проста. Незважаючи на те, що зазвичай для математичних задач є одна правильна відповідь, два можливих рішення викликають гострі суперечки в усьому світі!». Кажуть, тільки одна людина з тисячі може віднайти другий варіант відповіді. А чи зможете ви?

Розв’язок №1

Автори тесту кажуть, що більшість людей починають складати 1 + 4, щоб було 5, а потім додадуть 2 + 5 до отриманого раніше 5, от і вийде 12. Але тим же методом вони не підуть далі, не додадуть 3+6 до 12, щоб було 21. А потім вони додають 8 + 11 до 21 і виходить 40.

Автори тесту кажуть, що 40 є найпоширенішою відповіддю, але існує іще одна! Ось її справді мало хто може знайти.

Розв’язок №2

Звісно, 1 + 4 буде 5, та розумні отримають таку ж відповідь, коли зроблять такі дії: 1 + 1 × 4. Завдяки цій формулі вони додадуть до  2 + 2 × 5 і отримають 12. А після цього додадуть до 3 + 3 ×6, щоб отримати 21. А для отримання кінцевого результату, вони скористаються таким: додадуть до 8 + 8 × 11 і отримають ціле число — 96.

То що, вдалось? До якого типу людей належите ви?

NataM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector