Тварини екзотичних країн

У навколишньому середовищі є багато живих організмів, яких ми ніколи не зустрічали. А скільки існує екзотичних тварин, про яких ніхто навіть не чув! Для того, щоб розширити свій кругозір ми підготували добірку рідкісних істот, які заслуговують вашої уваги.

1. Риба Паку

Цей різновид риби водиться у басейнах річок Амазонки та Оріноко. Вона живиться їжею рослинного походження, але є далекою родичкою піраньї. Від хижачки риба Паку відрізняється ще й зубами, які у неї квадратної форми. 

2. Гігантський ізопод

Іншими словами, перед вами головоногий рак, а якщо точніше, найбільший серед їхніх представників. Ізоподи мешкають в Атлантичному океані на глибині від 170 до 2,5 тисячі метрів.

3. Антилопа сайгак

Особливістю цих антилоп є ніс  у вигляді хобота. Тварини водяться в євразійських степах. 

4. Гадюка Буша

Гадюка Буша – це хижак, який вночі виходить на полювання в тропічних лісах Африки. 

5. Синя скарова риба (риба-папуга)

Основна мета цієї риби – знайти їжу. На це вона витрачає 80% свого часу. Зустріти яскраво-синю красуню можна у водоймах Тихого та Індійського океанів. 

6. Індійська фіолетова жаба

Ці незвичайні жаби фіолетового забарвлення водяться в Індії. Їхньою особливістю є загострена форма морди і короткі кінцівки, якими зручно рити землю. Саме в грунті вони проводять більшість свого часу, а на поверхню вилазять на два тижні у період спарювання. 

7. Китоголов

Зі спини цього птаха можна переплутати з лелекою, але спереду його одразу впізнають завдяки великому дзьобу, який нагадує дерев’яний черевик. Зустріти цього пернатого можна в тропічних болотах Східної Африки. 

8. Окапі

Забарвлення цього ссавця нагадує зебру, хоча за будовою він більше нагадує жирафу. Окапі водиться в республіці Конго, що знаходиться у Центральній Африці. 

9. Нарвал

Мало кому відомо, що бивень навала – це трансформований верхній зуб. Ця істота мешкає в арктичних водах. 

10. Тернистий дракон (ящірка Молох)

Цей різновид ящірок мешкає в Австралії, де легко маскується під колір піску. 

11. Морська свиня

Не дарма цих істот називають морськими свинями, адже вони мешкають у водоймах Атлантики, Тихого та Індійського океанів і живляться органічними частинами бруду. 

Чи чули ви раніше про цих тварин?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector