“Ти назавжди залишишся моїм янголом”: Україна втратила ще одного героя

У боях за український Бахмут загинув криворіжець Костянтин Скіба.

До 24 лютого чоловік брав активну участь у житті Культурно-громадського центру ШELTER+. Вважав своїм обов’язком допомагати дітям, чиї родини перебувають у непростих обставинах. Костянтин завжди був людиною віруючою та доброю, а після мобілізації став ще й справжнім воїном, який знав, заради чого варто воювати. 

Про загибель Героя повідомили на сторінці ШELTER+: “Для нас він залишиться в пам’яті в першу чергу фактично рольовою моделлю того, яким би ми хотіли бачите молоде покоління українців. Простий хлопець з Зарічного, який на певному етапі зрозумів, що в житті не вистачає сенсу, і буквально з вулиці прийшов до нас, в Ш+, в його пошуках. Зростав як особистість на наших очах, виріс вдумливим і відповідальним чоловіком, знайшов справжнє кохання, з Тетяною Скібою вони дали життя двом унікальним донькам. Багато всього хорошого в Ш+ буквально зроблено його руками. Безліч надважливих рішень були прийняті за його участі, адже вже багато років Костя — учасник головної ради нашої організації, яка несе повну відповідальність за все, що в нашому русі відбувається”, – розповіли колишні колеги військового.

Народився Костянтин Скіба 1986 року у Кривому Розі. Нещодавно його мобілізували до 93 окремої механізованої бригади “Холодний Яр”. Основні завдання він виконував, щоб вибороти свободу українського Бахмуту. У численних боях з ворогом військовий довів, що має не лише добре серце, а й відвагу та прагнення до справедливості:

“Добрий і спокійний по життю Костя за останні місяці став справжнім воїном, який встиг особисто нанести ворогам серйозних втрат, в усіх сенсах цього слова. Він завоював величезну повагу серед сослуживців і командирів, був там, в найстрашнішому пеклі цієї війни, підтримкою і натхненням для багатьох. І навіть в свій останній день він реально робив героїчні дії, про які, впевнений, ще стане відомо. Костя помер воїном, в жорстокому бою, але судячи з усього, миттєво і без страждань… Він став людиною глибокої віри, “богозалежним”, як писав він Тані в нещодавніх повідомленнях. І його віра була його рушійною силою. Аж до того моменту, коли він пожертвував життям заради нас всіх”, – написали однодумці Героя з ШELTER+.

Життя героя обірвалось 1 квітня. У нього залишилась дружина та двоє донечок, які більше ніколи не зможуть обійняти тата. Нещодавно Тетяна опублікувала про чоловіка пост, який не можливо прочитати без сліз:

“Я не вірю, що маю це писати. Але ти тепер назавжди залишишся моїм янголом. Я не знаю, як далі жити без тебе… Але я обіцяю перед лицем Господа і нашими друзями, що буду жити так, щоб ти нами пишався. І донечок виховаю так, як ми з тобою завжди говорили. Ти моє кохання, перше і останнє. Дякую тобі, мій найдорожчий за твоє кохання до мене і до наших донечок. Ти для мене завжди був ідеальним. Мудрий, сильний, добрий, спокійний, дотепний, люблячий! Я радію, що ти з Господом. І молю Бога, щоб дав сили мені жити тут… на землі… без тебе… МОЄ КОХАННЯ!!!! До зустрічі “, – написала Тетяна Скіба.Для кожного, хто особисто знав Костянтин, ця втрата стала справжнім шоком:

“Достатньо флегматичний і неконфліктний Костік за останні місяці став могутнім воїном. І його активна участь в цій війні, навіть попри те, що була не дуже довгою, пішла в величезний плюс Україні. Якщо ви розумієте, про що я. Переконався, що його самовіддана вдача і готовність до самопожертви реально нікуди не ділася до його останнього дня. А скромна і ніби-то не дуже впевнена в собі Таня з феноменальною гідністю і шляхетністю проживає ці години, артикулюючи мудрі і адекватні прості речі щодо своєї відповідальності перед доньками і важливістю бути гідною свого героїчного коханого”, – написав громадський діяч Юлій Морозов.

Вічна пам’ять Герою, що віддав життя за українську свободу! 

VikaB
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector