– Ти не так зрозумів! Я тобі не зраджую! – кричала навздогін дружина. А тим часом з-під її ковдри виглядали величезні чоловічі ноги

Я був одруженим уже багато років, тому одразу помітив, що дружина почала від мене щось приховувати. До мене вона стала холодною, майже нічого не розповідала і пізно приходила додому. Казала, багато роботи під кінець року.

Але я знав, що вона мене обманює. І вирішив у цьому переконатись.

Якось навіть підслухав її телефонну розмову. Коли я неочікувано зайшов у кімнату, дружина зробила вигляд, що розмовляє з мамою. Але сумніваюсь, що вона так активно сміялася б мамі у відповідь і називала б її Андрієм.

Я зробив вигляд, що повірив. Але вже точно знав, що це зрада, і думав, як би вивести її на чисту воду.

А поки доводилось терпіти оце безглузде “затрималась на роботі”  і “парфуми чоловічі, бо шукала тобі подарунок”.

Напередодні своїх іменин дружина попередила, що хоче відсвяткувати цей день з колегами по роботі на дачі.

– А ти можеш прогулятись десь. Чи пива з хлопцями випий. Без образ, у нас так прийнято святкувати, – намагалась на ходу вигадувати моя жінка.

Це був знак: момент помсти настав.

Я вирішив влаштувати дружині приємний сюрприз: покликав усіх родичів та спільних друзів привітати іменинницю зі святом. На дачі, звісно.

Уже під’їжджаючи до нашого будинку я побачив світло у вікнах. Значить, усе за планом.

І тут ми відкриваємо двері, уся рідня проходить до кімнати, викрикуючи привітання, а там… А там моя зрадлива дружина і якийсь мужчина в самих тільки носках.

Тепер нехай спробує довести всім, що і це була її мама. Може, колись їй таки це вдасться. А я про свій вчинок не шкодую.

Ви б зробили так само?

VikaB
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector