У лікаря очі загорілися, каже, я дам розпорядження. Я за це дала йому 50 доларів, ніби передоплата, він аж підстрибнув від радості

Тоді надворі було спекотне літо. До омріяної дати народження синочка залишалося трішки часу, однак саме того дня у мене почалися перейми. Відчула, що потрібно терміново їхати до пологового будинку, хоча ще навіть не мала всіх необхідних речей!

Взяла свою щасливу сорочку і хутряну зимову шапочку, просто вона в мене як талісман. У стані афекту разом з ношею і животом напереваги я доїхала до пологового будинку, благо що містечко у нас маленьке.

У приймальному покої я попросила лікаря, щоб обов’язково на мені були всі речі, які я привезла з собою, вони у мене щасливі, я розумію що не дозволено, але я за це вас фінансово віддячу, тільки, будь ласка, не ставите запитань щодо речей, пунктик у мене такий.

У лікаря очі загорілися, каже, мовляв, не питання, я дам розпорядження. Я лікарю дала 50 доларів у вигляді передоплати, він аж підстрибнув від радості.

Завели мене в палату, а у мене вже такий стан, вже від перейм нічого не розумію, сестра привозить візок і дає мені речі, дивлюся там сорочка лежить моя, вовняна шапочка і ковзани хокейні.

Я запитала, що це та навіщо, на що сестра відповіла, надягайте все і швидко, лікар сказав, щоб все було на вас одягнуте.

Я вже нічого не тямлю, лікар сказав, значить треба, може ковзани одягають, щоб не втекла.

Везуть мене по лікарні в сорочці, в’язаній шапці та ковзанах. Народ на мене дивиться величезними очима, навіть знайомі попалися з роботи й навіть не вітаються, тільки дивно дивляться на мене, думаю напевно влітку я даремно теплу шапку одягла.

Завозять в палату, допомогли мені в ковзанах на крісло забратися, лежу я вся така цікава з розставленими ногами й все думаю, навіщо на мене ковзани одягли.

Забігає лікар, і кричить на сестер, мовляв, чому ковзани бинтами НЕ перемотані? Чи ви хочете, щоб мене вона все порізала?

Сестри забинтовують ковзани, я якось заспокоїлася, на рахунок них, адже лікар навіть не здивувався, а ще й сестер насварив, видно ноу-хау у них таке, я читала про пологи у воді, але щоб в ковзанах, перший раз бачу.

Але все ж дивлюся, що якось з недовірою на мене дивляться, і лікарі зайдуть, подивляться на мене і хапаються за рот і вибігають, чую іржуть в коридорі, думаю, все ж марно я теплу шапку влітку одягнула.

Привезли іншу породіллю, поруч на крісло поклали, дивлюся вона без ковзанів, незрозуміло …

Питаю у лікаря, а чому вона без ковзанів? Лікар, мовляв, так вона і не просила їх одягнути, а у вас в рюкзаку лежали … самі так замовляли!

І тут я ці ковзани впізнала, це вони у чоловіка в рюкзаку лежали, а я в стані афекту і не помітила.

Пояснила їм ситуацію, сміх почався шалений, вони кажуть, а ми всі ваші довідки від психіатра переглянули, перш ніж вам ковзани нести, та й гроші за це заплачено … може хочете, щоб син хокеїстом був, ви ж самі просили без зайвих питань …

На щастя, пологи у мене пройшли досить легко. Всі сміялися з такої породіллі, як я. Пам’ятаю, як деякі жінки на мене дивилися з таким подивом – пацієнтку везуть до палати у ковзанах та зимовій шапці, а на дворі літо у самому розпалі! Ніколи не забуду той день, вже й всі наші друзі та родичі жартують про пологи – кажуть, що наш малюк точно буде займатися хокеєм!

Чи вірите ви, що звичайний одяг чи взуття у нашому житті служать як талісман? Які у вас є щасливі речі-обереги? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector