Ви тільки уявіть, моя сестра взагалі втратила останню краплинку своєї совісті.
Сестра, працює з 17 років, тому зараз вже впевнено стоїть на ногах, стала успішною, але у своїй розкішній квартирі, яку сама собі придбала, нікого немає. Не одружилася, дітей немає, навіть кота собі не заведе, хоча їй 40 років!
Ось тільки й знає, що таке робота, що таке плати і тому подібне. Правда, любить машини, тому і придбала собі дві.
У цьому всьому, живе, як вареник у сметані, а від батьків чекає ще чогось у спадок.
Ми ще з дитинства з Лесею, моєю рідною сестрою, не надто добре спілкувалися.
Я, була дуже спокійною, а нашу Лесю постійно кудись перло.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Тому, і життя у нас дуже різне.
Я відразу заміж вийшла, тому зараз моя донечка йде в перший клас, а Леся ще з часів університету почала заробляти сама на себе, тому і має такі статки.
Та ось тільки, сестра, майже ніколи не приділяє уваги нашим батькам.
Її максимум, це подзвонити один раз на тиждень і приїхати один раз на місяць і привезти продуктів. Таке враження, що вона просто відкуповується від своїх батьків, коли дає їм гроші.
А я, з мамою, дуже часто. Вона дуже любить гратися з моїми дітьми, тому ми з чоловіком і залишаємо їх у її домі на ночівлю. Вона їм і попере, нагодує, у садочок часто відводить. Одним словом, як справжня бабуся.
І ще одне, я народила аж трьох, а Леся, досі – жодного!
Коли мама не зателефонує до своєї старшої доньки, то вона постійно зайнята. Каже, що на якихось конференціях, ділових зустрічах і тому подібне. Та де таке світ бачив, що для рідної кровинки, часу не знайти?
Ми, вже навіть забули, як це там у Лесі в квартирі, бо вона ніколи і не запросить!
Вона, якщо і приїжджає, то тільки до дому батьків.
У нас вже така традиція, що ми зустрічаємося там на Новий рік, Різдво, Великдень, і дні народження всіх членів сім’ї. Звісно, що день народження своїх дітей та чоловіка ми теж святкуємо там, а Леся не святкує з нами вже 5 років своє день народження.
Та, ясна річ, що ми з моєю сімейкою святкуємо у мами. У нас маленька квартира, куди всі помістяться? У батьків гарна трикімнатна квартира і кухня простора.
Наша квартира дісталася нам від мами мого чоловіка. Дійсно, вона тільки тепер стала однокімнатною, бо раніше вона була двокімнатною, а ми знесли стінку і все – тепер простору трішки більше.
Ми думали, що варто продати цю квартиру, але тоді треба брати кредит для того, аби оплатити нову.
Ми все ж не ризикуємо, бо з такими часами, як зараз – все робити потрібно вкрай обережно. Тільки влізь у ті кредити, як станеш абсолютним банкрутом.
Ми постійно жалілися з чоловіком моїм батькам, що нам дуже тісно, а мама запропонувала просто обмінятися, аби нам, аж п’ятьом особам було зручніше.
І переоформлять відразу квартиру на мене, а би потім не було проблем з документами, так порекомендував мій чоловік, він у мене юрист.
Так, ми не думаємо, що потрібно щось ще і Лесі залишати, бо вона і так має все!
І знаєте, що Леся заявила, коли мама зібрала мене і сестру, аби обговорити це питання? Ви точно не очікували такого від багатої жінки.
– То що, Катя ваша дочка і їй даєте квартиру, а я вже не ваша?
Ну хіба так робиться? Вона що дитина, яку обділили цукерочкою?
Мама просить Лесю зрозуміти ситуацію, каже:
-Лесю, ти повинна зрозуміти, що у нас аж троє внуків і ми змушені зробити їхнє життя комфортнішим, а для себе ти і сама квартиру ще одну купити зможеш, а Катруся, ні, бо у неї сім’я!
Ми, сподівалися, що Леся з розумінням віднесеться до цієї ситуації, але ні, бо вже місяць не хоче з нами розмовляти.
Навіть, мій тато не розуміє, для чого Лесі тих пів квартири?
У неї ні дітей, ні чоловіка. На кого вона витрачає свої гроші?
Саме тому, я переконала своїх батьків у тому, що вони все зробили правильно, а про Лесю можна і забутися, бо вона все одно ніколи нічого дуже дорогого не дарує. Могла б і сама мені квартиру подарувати, нову.
А як би ви зробити на місці моєї сестри? Теж, дозволили б собі ось так на батьків ображатися?
Рецепт швидкого приготування вінегрету: кращий, ніж класичний
Про що свідчить біла піна в банці з медом?
Сироїжки та печериці – маринуйте самостійно. Надзвичайно смачний рецепт
Ось кинути дитину на бабусю і відправитися гуляти з подружкою – це вже нахабство, – міркує пенсіонерка. Тобі майже тридцять, дитину хотіла, так які тепер подружки?
Гороскоп особливостей характеру: до якого пороку схильний кожен Знак Зодіаку
“Коли все трапилося, я кричала, я ридала. Мені не хотілося жити” – зворушлива історія 23-річної медсестри з Лисичанська
Доля України: останнє пророцтво мольфара Нечая
Якби я розповів своїм друзям, як починався мій бізнес – вони б умить забули про заздрощі
Цієї зими буду мерзнути. Дров нема, газ дорогий, а від синів ніякої помочі! Хіба я був поганим батьком?
Жінка повернулась додому і зрозуміла, що нігде немає дорогих для її серця речей. Вона одразу побігла до сміттєвих баків
Віддала будинок племінниці, щоб та доглядала за мною в старості, а потім сильно про це пожаліла
У палаті 6-річної Галинки знайшли записку зі словами: ” Мамо, все добре. Я в казці”. Страшно уявити, який сенс несли ці слова
Жінки так завзято ділили чоловіка, що не чули попереджень від віщунок. Не звертали уваги на нещастя, яке можуть накликати
Дата, коли ви народилися, може багато чого розповісти про ваш характер та долю. Крім цього, число також вказує на вашу майбутню професію
“Олю, ти така класна!” – із захопленням сказала подруга. “Так, я знаю”, – відповіла впевнено
До нас приїхала моя мама з села. Тільки ми з нею зайшли в квартиру, як чоловік мені каже – нехай теща їде до своїх родичів. Я зібрала свої речі і поїхала разом з мамою
У двері постукали, але на порозі нікого не було. Тоді я не знала, що це був поганий знак від долі
На весіллі свекруха хотіла зі мною серйозно поговорити. Сказала, що віддасть нам з чоловіком двокімнатну квартиру у місті, тільки б ми не їхали у село до моїх батьків
Вирішила дозволити знайомій з чоловіком пожити на орендованій квартирі. Однак, я ледь не посивіла, коли приїхала до них у гості без попередження!