У моєї молодшої сестри троє дітей, і наші батьки вирішили свою квартиру віддати їй. Про мене навіть не згадали, наче я не їхня рідна донька. Ще й вважають, що мені нема на що ображатися в цій ситуації

Ви тільки уявіть, моя сестра взагалі втратила останню краплинку своєї совісті.

Сестра, працює з 17 років, тому зараз вже впевнено стоїть на ногах, стала успішною, але у своїй розкішній квартирі, яку сама собі придбала, нікого немає. Не одружилася, дітей немає, навіть кота собі не заведе, хоча їй 40 років!

Ось тільки й знає, що таке робота, що таке плати і тому подібне. Правда, любить машини, тому і придбала собі дві.

У цьому всьому, живе, як вареник у сметані, а від батьків чекає ще чогось у спадок.

Ми ще з дитинства з Лесею, моєю рідною сестрою, не надто добре спілкувалися.

Я, була дуже спокійною, а нашу Лесю постійно кудись перло.

Тому, і життя у нас дуже різне.

Я відразу заміж вийшла, тому зараз моя донечка йде в перший клас, а Леся ще з часів університету почала заробляти сама на себе, тому і має такі статки.

Та ось тільки, сестра, майже ніколи не приділяє уваги нашим батькам. 

Її максимум, це подзвонити один раз на тиждень і приїхати один раз на місяць і привезти продуктів. Таке враження, що вона просто відкуповується від своїх батьків, коли дає їм гроші.

А я, з мамою, дуже часто. Вона дуже любить гратися з моїми дітьми, тому ми з чоловіком і залишаємо їх у її домі на ночівлю. Вона їм і попере, нагодує, у садочок часто відводить. Одним словом, як справжня бабуся.

І ще одне, я народила аж трьох, а Леся, досі – жодного!

Коли мама не зателефонує до своєї старшої доньки, то вона постійно зайнята. Каже, що на якихось конференціях, ділових зустрічах і тому подібне. Та де таке світ бачив, що для рідної кровинки, часу не знайти?

Ми, вже навіть забули, як це там у Лесі в квартирі, бо вона ніколи і не запросить!

Вона, якщо і приїжджає, то тільки до дому батьків. 

У нас вже така традиція, що ми зустрічаємося там на  Новий рік, Різдво, Великдень, і дні народження всіх членів сім’ї. Звісно, що день народження своїх дітей та чоловіка ми теж святкуємо там, а Леся не святкує з нами вже 5 років своє день народження.

Та, ясна річ, що ми з моєю сімейкою святкуємо у мами. У нас маленька квартира, куди всі помістяться? У батьків гарна трикімнатна квартира і кухня простора.

Наша квартира дісталася нам від мами мого чоловіка. Дійсно, вона тільки тепер стала однокімнатною, бо раніше вона була двокімнатною, а ми знесли стінку і все – тепер простору трішки більше.

Ми думали, що варто продати цю квартиру, але тоді треба брати кредит для того, аби оплатити нову.

Ми все ж не ризикуємо, бо з такими часами, як зараз – все робити потрібно вкрай обережно. Тільки влізь у ті кредити, як станеш абсолютним банкрутом.

Ми постійно жалілися з чоловіком моїм батькам, що нам дуже тісно, а мама запропонувала просто обмінятися, аби нам, аж п’ятьом особам було зручніше.

І переоформлять відразу квартиру на мене, а би потім не було проблем з документами, так порекомендував мій чоловік, він у мене юрист.

Так, ми не думаємо, що потрібно щось ще і Лесі залишати, бо вона і так має все!

І знаєте, що Леся заявила, коли мама зібрала мене і сестру, аби обговорити це питання? Ви точно не очікували такого від багатої жінки.

– То що, Катя ваша дочка і їй даєте квартиру, а я вже не ваша?

Ну хіба так робиться? Вона що дитина, яку обділили цукерочкою?

Мама просить Лесю зрозуміти ситуацію, каже:

-Лесю, ти повинна зрозуміти, що у нас аж троє внуків і ми змушені зробити їхнє життя комфортнішим, а для себе ти і сама квартиру ще одну купити зможеш, а Катруся, ні, бо у неї сім’я!

Ми, сподівалися, що Леся з розумінням віднесеться до цієї ситуації, але ні, бо вже місяць не хоче з нами розмовляти.

Навіть, мій тато не розуміє, для чого Лесі тих пів квартири?

У неї ні дітей, ні чоловіка. На кого вона витрачає свої гроші?

Саме тому, я переконала своїх батьків у тому, що вони все зробили правильно, а про Лесю можна і забутися, бо вона все одно ніколи нічого дуже дорогого не дарує. Могла б і сама мені квартиру подарувати, нову.

А як би ви зробити на місці моєї сестри? Теж, дозволили б собі ось так на батьків ображатися?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Anna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector