У видатного лікаря-кардіолога, академіка Алмазова в кабінеті стояла склянка із заспиртованим серцем. Кожен студент знав історію цього серця

На робочому столі у видатного хірурга Алмазова, завжди стояло заспиртоване серце. Колись, один студент попросив розповісти у викладача, чому і для чого на столі академік тримає це не приємне видовище в себе на столі. І ось, що Володимир Андрійович розповів.

Володимир Алмазом, ще у 50-х роках на 4 курсі, практикувався у лікарні, куди прийшла дівчинка з підгострим бактеріальним ендокардитом. Навіть у сучасних умовах люди, які захворіли на цей недуг рідко виживають, а тоді взагалі — у неї не було шансів.

У пацієнтки постійно була температура понад 40 градусів, серце не хотіло працювати. Біля неї працювали найкращі професори, ну і звичайно безліч інтернів, серед них був друг Алмазова.

Найдивовижніше те, що він не запропонував інноваційну методику лікування, а просто закохався. Закохався, як хлопчик у 15 років.

Він щодня її провідував, дарував квіти, фрукти і свою увагу. Дівчинка була приємно здивована таким вчинкам інтерна і теж закохалася у нього. І з кожним візитом хлопця вона почувала себе знано краще.

Безнадійну пацієнтку за місяць виписали, а друг Володимира Андрійовича зробив їй пропозицію одружитися. Відгуляли розкішне весілля, згодом народили двох прекрасних діток.

А коли святкували своє срібне весілля запросили лікарів, і жінка заповіла своє серце після смерті Першому медичному інституту. І зауважила, аби був надпис: хворе серце лікується серцем люблячим.

А ви вірите, що щира любов все лікує?

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: