У які дні тижня сняться віщі сни?

Крім сонників, варто ще враховувати додаткові нюанси. Наприклад – день, в який приснився сон.

Сновидіння завжди щось означають, незалежно від того, якими символами або знаками вони наповнені.

Кожне бачення – це шифр, натяк, загадка, яку варто розшифрувати. Для цього потрібні сонники – надійні помічники, путівники в світі мрій. Вони допомагають розібратися в заплутаних символах, передбачити майбутні події, наблизити удачу, уникнути помилок.

Але крім сонників, варто ще враховувати додаткові нюанси. Наприклад – день, в який приснився сон.

Думаєте, це міфи? Відомо, що всі дні тижня схильні до впливу певної планети-покровителя. А кожна планета керує тими чи іншими властивостями реальності і впливає на певні аспекти життя людини.

Тому одні сновидіння збуваються, інші – можуть виповнитися з точністю до навпаки, а ось треті зовсім не мають значення. Як зрозуміти, коли сняться віщі сни, а коли на них зовсім не варто звертати уваги?

Перш за все, в загальних рисах варто запам’ятати, якими планетами управляються дні, і на що це впливає. Це допоможе вже більш-менш орієнтуватися і розбиратися в тому, як правильно тлумачити сни в залежності від періоду тижня. Отже:

Понеділки – дні, яким протегує Місяць. Він управляє емоційною і чуттєвою сферою.

Вівторок підпадає під вплив Марса, він управляє силою і мужністю.

Середою керує Меркурій, планета легкості, спокою.

Четвер під впливом Юпітера – все пов’язано зі справами, активністю, діями.

П’ятниці протегує Венера, планета чуттєвості і любові.

Субота – день Сатурна, він пов’язаний з випробуваннями, долею, роком.

Неділі під впливом Сонця. Це зірка, що дарує життя, енергію, силу і радість.

Знаючи це, вже можна мудріше і уважніше тлумачити мрії. Період сновидіння може допомогти зрозуміти побачене, і зробити розумні, максимально правильні висновки. Але, крім цього, варто використовувати сонник – він головний путівник в заплутаному і таємничому світі наших мрій.

Як зрозуміти?

Варто дуже добре розуміти, чому сняться віщі сни, і чому часом вони не збуваються, незважаючи на «віщий» день тижня.

Перш за все, якщо ви дізналися, що в певні дні тижня, скажімо, сну варто вірити – не поспішайте чекати, що всі його події втіляться в реальність в точності і в подробицях.

Це часто означає, що в ці важливі містичні дні сновидцю варто особливо уважно перегортати сонник, і довіряти йому. Чи збудеться не конкретно сам сюжет побаченого в снах, а то значення, яке вказує сонник.

Хоча, деколи буває і таке – здійснюються сни в точності, але це рідкість. Важко зрозуміти, чому сняться віщі сни – це рідкісний випадок, коли всесвіт підкидає кому-небудь в сновидінні точну картинку майбутнього. Може бути, це містична випадковість, а може, дар сновидіння …

Проте  дні тижня варто мати на увазі. Найбільш правильною буде така схема дій, якщо вам наснився запам’ятовується і яскравий сон, який ви бажаєте розшифрувати.

Для початку візьміть до уваги те, коли сталося бачення, яким був день – і зрозумійте, чи варто надавати цьому значення. Якщо так, то вже тоді відкрийте сонник і дізнайтеся, що обіцяє вам побачене, чого чекати.

Потім робіть висновки! Нічого складного, головне – використовувати логіку, інтуїцію і будьте  уважніші.

Коли сон здійсниться, а коли ні? Тепер можна розглянути окремі дні тижня більш детально, і зрозуміємо, за якими днями варто довіряти тому, що говорить сонник, а в які особливі дні не треба зовсім його навіть розкривати.

Крім того, планети-покровителі можуть коригувати і перенаправляти значення побаченого, фарбувати бачення в інші кольори, надавати їм додаткове, більш вузьке значення.

1. Понеділок

День, якому протегує емоційний Місяць. Все, що мариться в цю ніч, так чи інакше пов’язане з емоційно сферою, з переживаннями і чуттєвістю.

Тому, що говорить сонник, варто вірити, сказане ним збудеться, проте матиме яскраве емоційне забарвлення. І, можливо, ви будете більше переживати, ніж треба насправді.

Крім того, сновидіння в цю ніч можуть не бути віщими, а лише відображати ваші внутрішні емоційні переживання, мрії та емоції. Очікувати, що побачене повториться наяву, все ж не треба – Місяць мінливий і хитрий.

2. Вівторок

У вівторок сняться дуже важливі бачення. Марс – планета сили і устремлінь, і які б події не віщував сонник, вони пов’язані з вашим духом.

Все сприятливе збудеться, якщо проявити силу, цілеспрямованість і характер. Ці сни – віщі, але щоб вони перетворилися в життя, варто застосувати волю. А якщо ж тлумач вказує на неприємні події в майбутньому, то це натяк – вам треба бути сильнішими, щоб уникнути бід.

3. Середа

А ось якому сновидцю не варто зовсім довіряти, так це мінливому і повітряному Меркурію. Які б не бачилися вам явища і знаки в ніч на середу, швидше за все, це лише натяки, фантазії, і в них мало правди.

Однак якщо тлумач віщує дуже вже велике щастя або багатство – неодмінно вірте, ваша віра допоможе притягти бажане в реальність. Але пам’ятайте – залежить все від вас, а не від сонника.

4.Четвер

Які сни відвідали вас у четвер, день Юпітера? Це важливі сновидіння, вони показують стан справ, перспективи, часто збуваються. Якщо і варто довіряти  сновидінням, то тим, що приснились на четвер – часто саме ці сновидіння збуваються, бувають віщими.

Але пам’ятайте – тут все пов’язано з діяльністю, і навіть якщо сонник вказує на почуття, романтику, любов (що рідко в ніч Юпітера) – то варто подумати, переглянути значення, перевести його в більш діловий аспект.

5.П’ятниця

На п’ятницю, як багато хто знає, сняться віщі сновидіння. Їм варто вірити! Часто саме в цю венерівську ніч сняться події, які повторюються в повсякденності наяву точно.

Але саме ці сни пов’язані з любовними справами – і навіть якщо сонник вказує на підвищення або прибуток – так чи інакше, це збудеться, але буде якимось чином пов’язано з любовними справами. Майте це на увазі, тлумачачи сон!

6. Субота

Суботні сновидіння збуваються вкрай рідко, і навіть те, про що говорить тлумач, іноді не має підстав наяву. Сатурн диктує правила і закони, і часто через символи і знаки дає поради, попереджає.

Тому в цю ніч часто сниться щось далеко не дуже світле і приємне, часто, навпаки, тривожне і страшне. Якщо ви побачили щось, що сонник трактує як порада або застереження – обов’язково візьміть до уваги!

7. Неділя

А ось недільні бачення – прекрасні з усіх боків! Їх створює Сонце, планета життя, любові і щастя. Будь-який негативний аспект тлумачення можна сміливо анулювати, якщо це – недільна ніч. Сни на неділю не тільки правдиві, але і щасливі – вони не обіцяють поганого!

Це може сновидцю спершу здатися складним, і багато хто нехтує цими знаннями, але враховувати час сновидіння важливо, це багато в чому допомагає зрозуміти, отримати більш достовірну відповідь, чи здійсняться наші бачення.

Нерідко ми дивуємося – чому сонник збрехав, пророцтво не збулося? А відповідь проста – день тижня диктує свої правила. Враховуйте це, вмійте розуміти те, що вам сниться, і будьте завжди щасливі і впевнені, що доля вам благоволить!

А вам колись снились віщі сни?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector