В’юнкі троянди, які квітнуть все літо: 10 зимостійких сортів

Створити неймовірну атмосферу на подвір’ї і прикрасити ландшафт можуть в’юнкі троянди. Деякі з них не бояться низьких температур, тому зможуть милувати ваше око навіть в холодну пору. Познайомтеся з цими сортами. 

Квіти куща Flammentanz мають темно-малинове забарвлення. За текстурою вони нагадують махровий матеріал. Троянди ростуть на довгих пагонах. Бутони розпускаються до 8-9 см. Вони мають легкий та ніжний аромат. Цвітуть лише одне літо. 

Ці кущі мають шипи і велику кількість пагонів, які ростуть до 4 м. Сорт називається Golden Gate. Самі троянди жовтого кольору. У діаметрі вони можуть мати до 10 см. Запах бутонів має відтінок тропічних фруктів. Кущі бояться сильних морозів і не переносять надмірну вологу. Також цей сорт часто страждає від шкідників. 

На противагу попередньому сорту, Ilse Krohn Superior може вистояти і люті морози, і затяжні зливи. Троянди цвітуть круглорічно і сягають до 15 см. Самі пагони не перевищують 2,2 м. Кущі з білими квітами доволі пишні і розлогі. 

Ще один сорт троянд Laguna. Їхній цвіт сформований у своєрідні кисті. Він має не лише яскравий колір, але й аромат. На дотик пелюстки нагадують оксамит. Хвороби та комахи рідко причиняють цьому сорту шкоду.  Проте зимою кущ краще накривати. 

Білі молочні троянди Snow Goose цвітуть круглорічно кистями по 10-15 шт.  Вони мають дрібні листочки темного кольору. Саме цей сорт чудово підійде для декору вертикальних поверхонь. Троянди цвітуть довго і не потребують надзвичайного догляду. 

Цей сорт не боїться морозів і може з легкістю протистояти холодним температурам. Super Dorothy квітне з кінця травня. Найчастіше зустрічаються троянди рожевого кольору, проте є й інші відтінки. Самі кущі заввишки до 3 м. У ширину розростаються до 1,2 м.

Спочатку пелюстки Rambling Rector  мають колір слонової кістки, але згодом вони стають білосніжними. Один пензлик має до 40 квіток. Пагони ростуть до 5,5 м вгору. Вони потребують укриття під час сурових морозів. Проте тепла і високих температур вони не бояться. 

Сорт Santana має пишні червоні бутони, діаметр яких сягає до 11 см. Пагони ростуть до  3 м. Кущі мають колючки. Вони переносять різні погодні умови і цвітуть круглий рік, починаючи з червня. 

Троянди сорту Polka в діаметрі розпускаються до 15-16 см. Кущі не ростуть високо. Зазвичай пагони сягають до 2 м. Самі квіти мають персиковий або кораловий відтінок. Протягом одного сезону кущі можу цвісти три рази. Вони мають приємний ненав’язливий запах. Цей сорт стійкий до хвороб, але під час морозів потребує укриття. 

Бордові троянди сорту Don Juan ростуть на невисоких пагонах, які сягають до 3,5 м. Вони невибагливі у догляд і не бояться шкідників. Під час цвітіння вони мають характерний запах, який тримається доти, доки є квіти. 

Який сорт вам сподобався найбільше?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector