Ваша самотність розповідає вам про 5 важливих речей

Завдяки самотності ви, врешті-решт, зможете відправитися в подорож всередину себе, щоб розібратися в речах, які по-справжньому мають для вас значення.

Почуття самотності не залежить від того, скільки людей знаходиться поруч з вами. Вас можуть оточувати найближчі люди, але ви при цьому все одно можете відчувати себе глибоко самотньою людиною.

Найважливіше в самоті – це прийняти її і постаратися зрозуміти, чому вона хоче навчити вас. Перестаньте думати про те, що з вами не так, краще послухайте, про що вона говорить.

Не забувайте, що самотність не є вашим ворогом, навпаки, вона допомагає вам. Вона, ймовірно, подарувала вам те, що ви поки не помічаєте. Йдеться про відкриття і уроки, завдяки яким ви зможете стати ще кращими.

5 важливих уроків, яких нас вчить самотність …

1. Самотність призводить вас до здорових відносин.

Приходить час, коли, навіть перебуваючи в оточенні друзів, колег, членів сім’ї і своєї коханої людини, ви все одно продовжуєте відчувати себе самотнім і незадоволеним життям.

Ми всі поступово стаємо старшими, і іноді в міру дорослішання починаємо віддалятися один від одного. Нерідко навіть близькі вам люди стають тими, хто заважає нам розвиватися. Тому слід проаналізувати ті речі, які перестали вам доставляти комфорт і які на даному етапі сприймаються як токсичні.

Спробуйте використовувати свою самотність, щоб в майбутньому виключити потрапляння в негативні ситуації, відкривши тим самим простір для людей, які люблять, розуміють і підтримують вас. Поруч з якими ваше справжнє «я» буде наповнюватися радістю і спокоєм.

І навіть якщо таких людей поки немає поруч з вами, не втрачайте надію. Просто знайдіть для них місце, і вони обов’язково з’являться у вашому житті.

2. Самотність дозволяє зосередитися на своєму внутрішньому світі.

Ми часто живемо, не прислухаючись до себе. В результаті чого увага стає захопленою такими поверхневими цінностями – імідж, репутація, накопичення та інше.

Але коли самотність захоплює вашу душу, вся ця мішура життя тут же спадає і починає здаватися чимось далеким і несуттєвим. І ви втрачаєте інтерес навіть до таких речей, як ваш великий красивий будинок, робота і люди, з якими ви відчували емоційний зв’язок.

Завдяки самотності ви, врешті-решт, зможете відправитися в подорож всередину себе, щоб розібратися в речах, які по-справжньому мають для вас значення. Ваше позитивне перетворення стає можливим лише тоді, коли ви зміщуєте фокус уваги на свою внутрішню роботу і внутрішнє зростання.

Навіть якщо ви відрізняєтеся лагідністю і м’якими манерами, ви зможете знайти внутрішню незалежність і присвятити життя своїй найбільшій пристрасті і цілі. Все це може статися лише тоді, коли ви звернете свій погляд всередину себе.

3. Самотність пробудить вашу божественну сутність і вкаже на вашу мету.

Ваша подорож всередину себе може привести до душевної самотності. І ви зрозумієте, з яких причин відчуваєте себе самотнім.

За своєю суттю, самотність є сигналом того, що ми ігноруємо своє справжнє «я», свої справжні цілі і речі, які насправді є значущими для нас.

Після пробудження ваша душа відчує, що, крім цього фізичного світу, є й інші рівні буття. І тоді у вас народжуються такі питання як: «Чому ви знаходитесь тут?» І «Яким чином ви могли б прибути до свого «істинного» вдома?» Усвідомлення своєї відірваності від справжніх коренів здатне наповнити вашу душу болем. Подумайте про те, що це просто початок вашого усвідомленого існування – це пробуджується ваша душа.

Завдяки усвідомленості ви отримаєте доступ і до решти ваших частин, які до цього моменту перебували в сплячому стані, що дозволить вам повністю пізнати себе і побачити свою мету.

4. Самотність відновить зв’язок з вашим духом.

Перебуваючи в подорожі по своєму внутрішньому світу досить тривалий час, ви відчуєте зв’язок на зовсім іншому рівні.

Стан самотності дозволить вам усвідомити, наскільки тісний для вас фізичний світ, а також пробудить вашу інтуїцію і відновить зв’язок з вашим духом. Насправді, почуття самотності виникає не тому, що вам бракує спілкування з іншими людьми, а тому, що ви відчуваєте потребу у зв’язку зі своїм духом.

Якщо ви ведете занадто комфортне життя, ви будете намагатися уникнути змін. Також в такому випадку вам навряд чи захочеться з’єднатися зі своїм духовним світом, оскільки ви будете відчувати занадто сильну залежність від матеріальних благ. Тільки лише почуття самотності змусить вас копати глибше всередину себе, щоб знайти духовний зв’язок, який зробить подорож корисною.

Саме в цій духовній глибині ви почнете помічати важливі знаки і послання, відчуєте якусь присутність, відчуєте зв’язок з духовними провідниками і усвідомите загальну єдність.

5. Самотність змінить систему переконань і дозволить впоратися з проблемами з минулих життів.

Самотність дозволяє вам розсунути межі реальності. Можливо, вас турбують психологічні травми з минулих життів. Людству довелося пройти через багато подій, і ваше ДНК зберігає спогади про них.

Ця система переконань, що складається, в тому числі, з ваших страхів і психологічних травм, була актуальна в минулі століття, коли використання ваших талантів могло нести з собою небезпеку. Але сьогодні цей страх, який дозволяв вам в давні часи виживати, повинен бути подоланий.

На щастя, у вас є сила повністю звільнитися від цієї системи переконань, для чого ви повинні визнати і усвідомити ті почуття і фобії, на яких вона ґрунтується. Це дозволить вам перейти в новий вимір, де ваші здібності і таланти зможуть принести світові справжню користь.

Висновок

Звичайно, самотність є важливою силою, що дає той поштовх, без якого іноді просто неможливо прокинутися. Але самотність все ж не можна назвати обов’язковою складовою процесу пробудження.

Самотність приходить, як нагадування про втрати зв’язку з самим собою і зі своєю істинною природою всякий раз, коли ви занадто сильно захоплюєтеся гонкою за другорядними речами. Саме з цієї причини ви час від часу відчуваєте себе таким самотнім.

І давши самотності деякий час, дозволивши їй спливти на поверхню свідомості, ви кінець кінцем зцілює себе від неї.

Випробовуваний вами період самотності може бути для вас дуже складним часом. Але пам’ятайте, що найчастіше саме з нього починається ваш процес пробудження.

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector