Велике кохання навідується лише після великої помилки

Напевно, спочатку треба розлетітись на шматочки, щоб нарешті скластись в щось єдине та правильне…

«Може, наші помилки і формують нашу долю», — говорила Керрі Бредшоу.

Найгірше, що може статись у коханні — це розбиті надії. Це коли ви всіма силами намагаєтесь зліпити ідеальну картинку, робити для людини усе, що тільки можете, переступаєте через себе, жертвуєте власним успіхом, а потім розчаровуєтесь. Усе було марно.

Ми справді помиляємось.

Ми можемо обирати тих людей, яких хочемо, та наша душа обирає тих, які ще можуть нас чогось навчити. Нам важко змінитись за одну мить і змінити налаштування в своїй голові, адже так не буває. Лише після того, як наступили на граблі, прийде розуміння: так більше робити не треба.

Може, ми робимо не помилки, а лише підсвідомо намагаємось зрозуміти, любимо людину чи ні? Буває, що захочемо когось повернути, буває, що хочемо помиритись чи навіть помститись.

Річ у тім, що ми просто шукаємо ту гігантську помилку, яка зблизить нас до чогось кращого, справжнього, майбутнього.

Найчастіше такою помилкою є стосунки, які були фатальними. Ми не мали їх починати, не мали розвивати аж до такого рівня, щоб потім було аж так боляче. Але без цієї помилки ми ж не зрозуміли, що таке кохання.

Дело в том, что нам нужна большая ошибка, которая приблизит нас к Любви всей нашей жизни. Нам нужно разбиться, чтобы понять, как мы хотим «сложиться» обратно.

Вибір є завжди. Ми або залишаємось, або боремось щохвилини. І ця боротьба не завершується, якщо людина просто не твоя.

Буде боляче. Бо то не ваша доля.

Наші помилки мають інколи просто жахливі наслідки, вони схожі на катастрофу! Ціль таких помилок — розбити нас, кинути в пустоті і там залишити. 

Ми маємо в тій пустоті запитувати себе: що було не так, що таке кохання? І ми не зрозуміємо це за одну мить. Буває, потрібні роки, щоб нарешті усвідомити істину.

Це той стан, коли ми розуміємо: можемо віддатись людині повністю і можемо просто гордо піти, бо він не вартий.

Любов чекатиме вас. Вона і зараз шукає. А коли це буде ВОНА, то ви більше й не будете питати себе, що це і чи це вона. Тут і так все буде зрозуміло.

Кохання прийде лише тоді, коли ви залишите свої страждання та негативний досвід, коли ви повірите в людей та існування любові.

Світ буде спокійним, нас треба буде родинного затишку, а не пристрасті 24/7. Нас не дратуватиме невипрасувана сорочка чи брудна шкарпетка.

Нам буде потрібна енергія людини, а не її речі.

Тільки тоді, повільно, але впевнено ми починаємо процес розуміння, що це за людина і для чого вона прийшла у наше життя. Хтось має надихати, хтось — вдосконалювати, хтось — вчити.

І тільки після всього цього усвідомлення ми зрозуміємо, що найгірша помилка стала шляхом до безмежного кохання.

Погоджуєтесь?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector