Веселий гороскоп: як наводять чистоту різні знаки Зодіаку

Астрологи переконують, що знак Зодіаку впливає не лише на характер людини, але й на її ставлення до чистоти і прибирання. Таким чином брудний посуд викличе різні емоції та реакцію в Тельця і Діви. 

Тож як наводять чистоту різні знаки Зодіаку?

Овен

Овен цінує чистоту. Він ладен провести увесь свій вільний час за прибиранням, щоб потім насолоджуватися результатом. Невелика купа сміття стане приводом для генерального прибирання, до якого Овен залучить усіх оточуючих. 

Телець

Телець буде себе почувати некомфортно, якщо з вмивальника виглядає брудний посуд. Та перед тим як його вимити, представник цього знаку Зодіаку буде довго лінуватися. Зрештою йому доведеться через силу встати і зробити це, бо більше нікому. 

Близнюки

Близнюки візьмуться за прибирання лише тоді, коли настане критичний момент. Та навіть тоді вони спочатку задумаються про те, які існують способи переробки сміття і як в квартирі прибирають роботи-пилососи. Через свої міркування вони зовсім можуть забути про першочерговий план: навести чистоту. 

Рак

Хто-хто, а Раки точно не допустять, щоб навколо них був безлад. Вони постійно підтримують чистоту і готові викидати навіть чуже сміття, якщо воно буде потрапляти їм на очі. 

Лев

Якщо Лев захоче зробити добре діло і викинути сміття, то він обов’язково дочекається того моменту, коли хтось зможе побачити і похвалити його вчинок. 

Діва

Діви охайні за своєю натурою. Вони дбають про те, щоб навколо них панувала чистота. Та після того, як вони вкотре вимиють санвузол до блиску, нехай оточуючі начуваються, адже без докорів “чому ти це не зробив?” не обійтися. 

Терези

Терези занадто зайняті своїми філософськими роздумами, щоб помічати бруд навколо. І взагалі, насправді його не існує, він лише в нашій голові і все навколо – матриця… Та все ж інколи і їм доводиться наводити порядок, який на довго не затримується. 

Скорпіон

Скорпіони не можуть просто викинути сміття, вони спочатку будуть критикувати людство за екологічну катастрофу, а потім з цієї ж причини збиратимуть на дискусію жителів їхнього будинку. Зрештою, коли вони розсортують пластик і папір, то відчувати себе супергероями. 

Стрілець

Якщо Стрільцеві просто необхідно прибрати, тоді це “треба” повисне важким каменем на шиї. Однак якщо у нього хороший настрій, то від наведення порядку він отримає суцільне задоволення. 

Козеріг

Козероги за своєю натурою максималісти та перфекціоністи. Вони будуть наводити чистоту доти, доки все навколо не буде в ідеальному порядку. А взагалі представники цього знаку Зодіаку доволі винахідливі і полюбляють складати стратегічні плани, які спростять їхнє життя. Тому замість того, щоб черговий раз винести сміття, вони подумають над тим, як їхній балкон перетворити на сміттєпереробний пристрій. 

Водолій

Водолій знайде натхнення навіть серед купи сміття. З непотрібних дрібниць у нього вийде кілька інсталяцій і колажів. Та коли Водолій зрозуміє, що ці речі – непотріб, то спалить їх, пританцьовуючи біля вогню. 

Риби

Риби звикли віддавати ініціативу в чужі руки. Прибирання не виключення. Вони переконані, що цим повинен займатися голова сім’ї. Та якщо Попросити, то Риби допоможуть навести чистоту. 

А як ви ставитеся до чистоти? Чи любите процес прибирання?

Vasylyna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector