Виберіть жабу, яка вам сподобалась найбільше, і дізнайтесь своє джерело багатства

Пропонуємо вам пройти психологічний тест. Ваше завдання — обрати жабку з картинки, яка вам найбільше імпонує.

Обрали? А тепер знайдіть цифру, яка відповідає вашому вибору, та дізнайтесь про своє джерело доходу!

1. Джерело  Вашого багатства – професія, яка дотична до слави та популярності. Реклама також вас любить. Вам подобається ефектно виглядати та використовувати власні оригінальні ідеї. Вам допоможе сфера журналістики, б’юті-індустрія, мода, може бути навіть акторство.

2. Ваше джерело  багатства – це ви самі. Ви справді геніальні, адже можете зруйнувати стереотипи, переконати всіх навколо у тому, що треба рухатись вперед. Можете будувати нові плани, які призведуть до багатства. Ваше мислення дорого коштує, цінуйте це і заявляйте про це.

3. Ваше джерело  багатства – віра. І це не обов’язково має бути релігія, вам цілком достатньо просто повірити в себе, в свої сили, у свою справу. Вмійте дарувати свою віру іншим, вам треба їм допомагати, так ви віднайдете своє щастя і багатство. Розгляньте сферу медицини, психології, педагогіки.

4. Ваше джерело  багатства – це люди, які мають багато спільного із вами. Ви добре працюєте в команді, тож можете створити власний бізнес. Ви можете втримувати та мотивувати свою команду навіть будучи в іншій країні. Використовуйте це вміння.

5. Ваше джерело  багатства – це дім. Ви такий поціновувач домашнього затишку та комфорту, що важко цього не помітити. Займіться чимось, що пов’язане із домом: це може бути продаж техніки, ремонт меблів, навіть кулінарія. Створіть власне кафе чи магазин або ж очольте вже такий, що існує.

6. Ваше джерело  багатства – ваша активність. Вам не підійде професія із сидячим місцем в офісі, адже вам потрібні постійні подорожі та зміна локацій, зміна людей, без них ви просто не зможете бути щасливими. Якщо важко знайти таку роботу, то присвячуйте багато часу хобі.

7. Ваше джерело  багатства – жадібність. Не лише із поганого боку. Ваша жадібність до радості та задоволення принесе вам багато грошей. Вам потрібно більше й більше, тож було б добре, якби ви працювали в сфер розваг чи ресторанному бізнесі. Ваше життя має бути наповнене радощами та задоволенням.

8. Джерело  Вашого багатства – свята. Буде чудово, якщо ви займетесь організацією свят, будете ведучим на них або супроводжувати їх як фотограф чи музикант. Ви можете бути чудовим дизайнером, графічним художником чи флористом. Друкарня чи туристична агенція — це для вас, адже більше свята — це ваша потреба.

9. Джерело  Вашого багатства – почуття. У вас їх так багато, що було б класно ними ділитись. Ви дуже емпатична людина, вмієте зрозуміти інших. Здавалось, ви були б чудовим психологом, однак не завжди, оскільки у вас самих дуже багато емоцій, це може вам завадити. Вам потрібне щось більш особистісне, оберіть сферу, де ви зможете виливати свої відчуття..

10. Джерело  Вашого багатства – заподіяння добра. Ви дуже серйозні й вимагаєте від людей лише найкращих результатів. І справді: комусь більше допоможе критика та образливі слова, аніж похвала. Але насправді у вас дуже добре серце. Ви були б чудовим начальником в сфері, де треба критикувати людей.

11. Джерело  Вашого багатства – свій бізнес. Найкращий варіант — це щось, що певним чином дотичне до будівництва. Все тому, що вам важливо створювати щось нове і працювати одними й тими ж людьми багато років. Ви дуже серйозні та відповідальні, тож будете хорошим керівником.

12. Джерело  Вашого багатства – метал та швидкість. Ви можете працювати в автомобільній промисловості, працювати з літаками чи потягами. Для вас дуже важливо дотримуватись прогресу світу, але залишатись надійними. А коли відчуваєте, що не встигаєте, то просто давайте собі відпочити.

13. Джерело  Вашого багатства – це вміння дарувати іншим радість і тепло. Ви будете чудовим організатором, який думатиме глобально, ви можете видавати чудернацькі вибухові ідеї, але не вдавайтесь до деталей. У вас мають бути люди, які б втілювали ваші плани, а ви самі — створювали концепцію.

14. Джерело  Вашого багатства – ваше почуття гумору. Його можна застосовувати будь-де, де може панувати позитив. Ваш позитив буде зближувати із людьми, тому кар’єра піде в гору, а хороших знайомств буде все більше, тільки зосереджуйтесь на хороших жартах.

15. Джерело  Вашого багатства – будь-яка професія, яка дотична до сфери прибирання і чистоти. Ви можете бути чудовим лікарем або вченим, який працює в стерильній лабораторії.  Ви вимагаєте від себе не лише зовнішньої чистоти, а й чистоти думок, тому не змушуйте себе брехати чи зраджувати когось.

16. Джерело  Вашого багатства – далека країна. Погодьтесь, у вас до моря завжди було особливе ставлення, правда ж? Тож якщо ваша робота буде пов’язана із водою, то ви будете надзвичайно щасливими, та не тільки тому, що вам подобається ця робота, а ще з тієї причини, що вона приноситиме вам багатство.

А яку жабу обрали ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector