Вибране сонце розкаже про приховані риси особистості!

Психологія вже давно практикує спеціальні тести на вибір візуальної картинки. Просто вибрати асоціативну картинку — найпростіший з таких тестів. Неймовірно, але обраний малюнок може справді багато чого про вас розповісти.

Сонце — символ багатьох вір різноманітних культур. В різних куточках світу його тлумачать по-різному, але важливо, яким його бачите саме ви. Спробуймо перевірити?

Оберіть те, яке імпонує вам.

1. Ви — позитивна людина, яка постійно намагається вдосконалюватись. Вас важко збити з пантелику, бо ви завжди впевнені у своїх переконаннях і стійкі. Ваша склянка завжди наполовину заповнена, а не пуста. Ви комунікабельні і вмієте підтримати. Надаєте перевагу декільком вірним друзям, а не багатьом знайомим.

2. Для вас важливе лише два пункти: особистий простір і повага від інших. Ви більше схильні до проведення часу наодинці з собою, ніж в гучних компаніях. Цінуєте чесність і доброту в людях, намагаєтесь бути саме в такому колі людей. Порада: більше довіряйте своєму шостому чуттю.

3. Ви розумні і сміливі, вам не подобається бути на місці, тому часто піклуєтесь про свій всебічний розвиток. Вам потрібна щирість від інших людей, тому ви самі намагаєтесь такими бути. А ще ви дуже чесні, намагаєтесь не піддаватись упередженому ставленню. Ви — лідер для своїх близьких. Люди цінують ваші думки і справедливість.

4. Ви відомі своєю енергійністю, вона буквально безкінечна! Ви кожну хвилину чимось зайняті і все це робите одночасно! Ви завжди готові до несподіваних ситуацій і добре знаєте, як з них вийти. У вас багато любові і насолоди від життя, ви плануєте пізнати життя повністю.

5. У вас постійне бажання комусь допомогти, і це вам дуже подобається. Можливо, у вас комплекс героя? Хто ж, як не ви, допоможе тому, тому і тому? Ви — як промінчик радості для багатьох людей, вмієте спілкуватись і давати правильні поради.

6.  Ви життєрадісні і веселі, вмієте насолоджуватись життям, кожною його хвилинкою. Ви не будете страждати через проблеми, бо вважаєте їх лише частинкою життя, чудовим досвідом. Ви навіть раді, коли вас критикують, бо це може допомогти вам стати кращим. Ви заслуговуєте на довіру і там вважаємо не лише ми.

7.  Вам легко надихатись новими мріями і цілями і ви готові йти вперед, що б там не було. Але у вас стільки планів, що на це й життя цілого не вистачить! Тому радимо вам розставити пріоритети. В очах інших ви енергійні й наполегливі, людина, яка намагається зробити все, але не знає, коли. Ви — спражній позитив для друзів.

8. Ви надзвичайно терпелива особа. Всі образи легко вибачаєте, хоча й образити вас важко, ви занадто розумієте всіх навколо. Ваш психологічний вік більший, ніж фізичний. Дуже важливою для вас є любов, але ваш інтелект інколи уникає її.

Впізнали себе?

NataM
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector