Віддала частину пенсії же6раку. І він їй віддячив

Марія Іванівна кілька років тому вийшла на пенсію. Вона б хотіла продовжити працювати, але багато часу проводити на ногах їй вже було важко. Проте жінка задоволена й тим, що має. Звісно їй би хотілося щомісяця отримувати більше, але тих грошей завжди буде не вистачати.

Вона з молодості вела здоровий спосіб життя. Її харчування складається із натуральних продуктів, а у вільний час жінка не забуває займатися фізичними навантаженнями. Зараз улюбленим видом спорту стала фінська ходьба.

У неї є невелика грядка із буряком, картоплею та морквою. Марія Іванівна любить поратися в землі, адже невелика зарядка приносить лише користь. А осінню в саду можна зібрати урожай яблук, груш та слив. 

Старенька намагається економити, щоб мати якісь заощадження на непередбачувані витрати. На чужу допомогу надіятися марно. Щонеділі жінка ходить до церкви. Якось на вході вона побачила жебрака. Їй стало шкода цього чоловіка, тому Марія Іванівна віддала йому одну десяту від своєї пенсії. 

Проте вона навіть не втсигла далеко відійти, коли її наздогнали журналісти. Виявляється, що бабуся стала учасницею соціального експерименту. 

Насправді тим жебраком був звичайний чоловік, який вдало замаскувався. Багато людей проходили повз нього і лише одиниці допомагали. Щедра пожертва Марії Іванівни вразила усіх, адже навіть заміжні люди не хотіли давати милостиню. За це жінка отримала винагороду в тисячу гривень і можливість відпочити в будь-якому санаторії України.

Старенька лише усміхнулася й відказала, що їй добре відпочивається на власному городі, а от від грошей не відмовиться. У неї якраз в планах було лікування зубів.

Журналісти висловили слова вдячності Марії Іванівні, вручили винагороду і повернули пожертву.

А ви часто даєте милостиню жебракам? 

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector