Віддала всі гроші шахраям, а тепер вимагає їх від рідної доньки

Євгенія нещодавно народила другу дитину. Зараз у декретній відпустці, працює хіба що чоловік, старший син ходить до школи. Але у подружжя є одна проблема – кредит за квартиру. Тож з фінансами у родині було трішки скрутно. 

Хоча до пандемії все було чудово. Але минулої весни Олега скоротили на роботі, тому Євгенія планувала віддати донечку у ясельну групу в дитячий садок та не сидіти довго у декреті. Все-таки грошей вистачає тільки на продукти та кредит, а відсотки шалені. Намагаються економити, купують дешеві макарони, а про відпочинок й годі говорити. Зараз для них кожна копійка важлива.

Нещодавно зустрілася зі своєю подругою у парку, коли гуляла з дітками.

– Прийшли, сказали, що вони перевіряють лічильники на воду. Ну а моя мама людина наївна та повірила їм. Вони тоді наговорили таких дурниць, мовляв, зараз штраф випишуть. Ось моя мама віддала їм майже 10 тисяч гривень. Та ця схема в аферистів така стара, як наш світ! 

Виявилося, що декілька днів тому Жені терміново треба було поїхати до лікарні, здати якісь аналізи. Чоловік тоді був на роботі, а їхати з малюком через все місто й тіснитися в автобусі жінка не хотіла. Тому попросила свою маму посидіти з онуком. Бабуся вже давно на пенсії та з радістю погодилася допомогти. 

– Я одразу її попередила, щоб телефонувала мені у будь-якому випадку. Незнайомим людям двері не відкривати. А вона мене не послухала. Сказала, що то були працівники з ЖЕКу, навіть якісь папірці показували. Вона ж була сама з дитиною вдома та пустила на поріг незнайомих людей! Треба було зателефонувати у службу та запитати про перевірку. Ось у нашому будинку завжди висить оголошення, коли і де будуть перевіряти показники лічильників. 

Світлані Михайлівні 55 років, нещодавно вийшла на пенсію. Але така жвава та моторна. Щодня читає новини в Інтернеті про аферистів. Та ось нещодавно стала їх жертвою. З переляку віддала 10 тисяч гривень, адже погрожували штрафом. 

– А зараз до мене телефонує та каже, щоб я їй борг повернула. Я перше не могла зрозуміти, про що вона. Та й звідки я візьму такі гроші? У нас кредит за квартиру, самі ледь кінці з кінцями зводимо. Нехай це буде для неї уроком, що не можна ось так вірити незнайомим людям. У 55 років таку дурницю зробила – нехай сама й розплачується, а я не винна! 

Хто не правий у цій ситуації? А ви колись потрапляли до рук аферистів? Що потрібно робити у такому випадку? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector