Після примірки весільної сукні наречена помітила, що та в жахливому стані – рідні були змушені у всьому зізнатися

Для когось стереотипи про свекрух дещо застарілі. Ми вчимося позбуватися їх, але для деяких вони й надалі залишаються актуальними. Чи то в силу власного досвіду, чи через нав’язані із дитинства поняття.

Хоча більшість і не очікує, що стосунки між свекрухою та невісткою будуть ідеальними, але певна надія завжди є. Головне, щоб життя одна одній псувати не починали.

Однак, у деяких випадках, таких як цей, напруга тільки зростає. Часом одна із жінок заходить занадто далеко.

Весільна сукня – невід’ємний атрибут заручин.

Але попри те, що весілля – це свято молодят і стосується в першу чергу їх, вибір ідеальної сукні зазвичай цікавить не тільки майбутнє дружини.

Участь у вирішенні такого питання найчастіше беруть усі близькі та знайомі.

Рідню цікавить не тільки обраний день, придбане плаття та місце святкувань подружжя, а й весь процес дійства. Вони ніби відчувають потребу взяти на себе всю відповідальність, забуваючи, що власне весілля вони відпразникували дуже давно або ж їм до нього ще дуже далеко.

Незалежно від того, про кого саме із сім’ї ми мовимо, кожен вважає, що саме він знає найкраще, як організувати дійство. Втім, досвід доводить: якщо керувати беруться всі, то нічого хорошого з цього вийти не може.

На заваді стоїть неповага та відсутність правильної комунікації. Це може зруйнувати сім’ю ще до укладення шлюбу. 

Одна 26-річна наречена поділилася історію власних заручин, на які неабияк вплинули стосунки зі свекрухою.

Як вона пояснила, матір її чоловіка постійно наполягала, що обирати весільну сукню вони будуть тільки удвох. Вона навіть вимагала від нареченої схвалення її вибору.

Невістка не була рада таким новинам, але все ж спробувала залучити майбутню свекруху до вибору сукні.

Однак так просто все не обійшлися. Як пояснила наречена, перед тим, як відправитися за покупками, вона подзвонила матері свого нареченого і запитала, чи хоче вона піти з нею. Жінка, на диво, почала виправдовуватися. Казала, вона дуже зайнята. Тож дівчина вирушила за сукнею разом зі своєю мамою.

Через декілька годин пошуків наречена таки знайшла по-справжньому красиве вбрання для найголовнішої церемонії у її житті. Однак коштувала вона куди більше, аніж заощадила наречена. Остання довго вагалася, але вирішила, що вона того варта.

Довелося заплатити ще й за додаткові зміни у сукні: її слід було вкоротити і додати мереживо, як і хотіла наречена. Втім, дівчина була задоволена вибором.

Щаслива від того, що знайшла сукню своєї мрії, невістка вирішила розповісти все свекрусі.  

Коли плаття нарешті потрапило до рук дівчини, вона заховала його у безпечному місці і була переконана, що до самого весілля з ним нічого не трапиться. Однак, якою здивованою вона була, коли одного дня повернулася з роботи й побачила, що наречений та її сукня зникли.

Дівчина одразу ж кинулася на пошуки обох.

Як виявилося згодом, на прохання матері та сестри коханий позичив вбрання майбутньої дружини. Аж так сильно його жінки хотіли побути на місці нареченої. Вони міряли її сукню по черзі, через що там зламався замок і розтягнулася тканина. А дорогою додому хлопець заїхав у магазин, прикидавши плаття сумками із продуктами.

Тепер дівчина міряла сукню і бачила, у якому жахливому стані та була. 

Того ж вечора вона подзвонила свекрусі і спробувала вияснити всю ситуацію. 

Жінка тільки знизала плечима, мовляв, нічого поганого вона не зробила, а якщо із сукнею все так жахливо, то вона готова поміняти зламаний замок. 

Невістка тільки засміялася. Було очевидно, що плаття потребувало цілковитої заміни. Про що дівчина і сповістила матір свого чоловіка. Свекруха здивувалася. Ясна річ, що віддавати повну суму за плаття або купувати нове вона навіть не збиралася. Звалила все на невістку, мовляв, значить із самого початку вона зробила неправильний вибір. 

Свекруха почала маніпулювати невісткою. Вона заявила, що дівчина не так ображена на факт начебто зіпсованої сукні, як на те, що до неї її хтось приміряв. Отже, напевне, вона навіть весілля не хоче. Навіщо тоді це все, якщо потім їм і справді доведеться стати сім’єю? Невже такі непорозуміння триватимуть постійно?

Дівчина і справді розгубилася. 

Вона розповіла ситуацію знайомим і рідним, щоб запитати поради в них. На що почула одноголосну відповідь: її свекруха – жахлива людина. Вживатися з такою буде ой як нелегко. Ще й у чоловіка до неї ніякої поваги, хіба можна брати чужі речі без дозволу і щедро відносити їх іншим?

Оточення нареченої обурене. Вони не підтримують ані вагань знайомої, ані переконань свекрухи. Кажуть, що на місці дівчини точно не витерпіли б такого й скасували весілля.

А як гадаєте ви?

Що зробили б на місці нареченої?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector