Відома психологиня розповіла, як себе поводять люди, які зовсім Вас не люблять

Всі багато розмовляють про любов, про неї знімають фільми, їй присвячують романи. Чому ж усі мовчать про нелюбов? Її у світі набагато більше. Вона дуже непримітна і тиха. 

Нелюбов – це коли не можна заважати, голосно сміятися і жартувати “не в тему”. Нелюбов – це коли не можна накинутися на когось з обіймами чи поцілунками, бо для цього момент завжди буде невдалим. Нелюбов – це коли ти соромишся скиглити і розповідати про проблеми, які хтось обов’язково назве безглуздими дурницями. 

Це коли Тобі не варто звертатися по допомогу чи моральну підтримку, бо в тебе є ти сам. Тобі всього лише 6 років? Байдуже! Можеш дати собі раду, а в 36 і поготів!

Нелюбов – зовсім не нагадує ненависть, коли кричать, сварять і відштовхують. Нелюбов – це коли не хвалять, коли просто байдуже дивляться, не вимовивши й слова. Вона відчувається тоді, коли соромишся їсти при коханій людині, бо навіть не знаєш, що вона думає про тебе. Раптом ти надто товста, ще й їси багато?

Нелюбов – це коли постійно дратуєш: говорити – не можна, кричати – не можна, плакати – не можна. Розклеїлася? Та кому ти така взагалі потрібна! Витерла сльози, сіла в куточку і чекаєш, поки на тебе нарешті звернуть увагу. Якщо тобі це не вдається, то я тебе вітаю – за тобою назавжди закріплено статус “істеричка”.

Нелюбов – це коли тобі присягаються в коханні тільки для того, щоб ти нарешті заспокоїлася і перестала діймати когось запитаннями. 

Нелюбов – це отрута в маленьких дозах. Від неї часто помирають – особливо ті, хто є найбільш беззахисними. 

Людина, якій дарують нелюбов стає незграбною, некрасивою, скутою. Вона боїться себе і боїться інших. 

Вона звикла до нелюбові, тому справжня любов її страшенно лякає. 

Просто вона ще не дізналася, що нелюбов – це НЕ любов. 

Що ви можете сказати про нелюбов?

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Поділіться з друзями

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

SofiaP
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector