Викиньте зі свого лексикону ці слова і поспостерігайте як змінюється ваше життя!

Не тільки ваші думки впливають на ваші слова, а й ваші слова впливають на ваші думки.

Навіщо «жертвувати», якщо можна «подарувати»?

Все що ви випромінюєте, формує вашу реальність. Хочете ви того чи ні. І слова тут не виняток. Слова – це виражені думки. Але слова не можуть передати всієї багатогранності нашої думки, і часом її простий сенс. І цей виражений спотворений сенс волею-неволею починає впливати на наші думки. Не тільки ваші думки впливають на ваші слова, а й ваші слова впливають на ваші думки.

Спробуйте викинути зі свого лексикону непотрібні, низько вібраційні слова і спостерігайте як змінюється ваше життя! Пропоную почати ось з цих слів:

1. «Борг».

Ви нікому нічого не винні і Вам ніхто не винен. Часто боргом підміняються щирі почуття. Любіть, тому що ви любите, а не тому що маєте любити. Дбайте про когось, тому що Ви цього хочете, а не тому що ви «повинні». Робіть щось тому, що Ви вибрали і хочете це робити, а не тому що Ви «повинні». Чим частіше вимовляєте це слово, тим більше обмежуєте себе… Звичайно, може, не просто відразу відмовитися від звичних нам слів. Спробуйте замість «повинен», говорити «було б непогано …», «було б чудово, якби …» або «я буду радий, якщо ти віддаси перевагу цьому…» і т.п.

2. «Вина», «винен».

Ніхто ні в чому не винен. Ви в тому числі. Перестаньте в чомусь звинувачувати себе та інших. Немає помилок і гріхів. Є тільки досвід.

3. «Жаліти», «жалість», «співчуття».

Прислухайтеся навіть до цих слів. Вони ж тільки й роблять, що жалять. Коли Ви шкодуєте себе, ви відчуваєте себе жертвою, і нею і опиняєтеся. Коли шкодуєте інших, заохочуєте їх до стану жертви. Багато опускаються до жалості до когось, тому так вони можуть відчути себе «вищими» за інших або «хорошими». Жаліти можна хіба що комашку, а близьким людям співчувають. Коли ж ти про щось шкодуєш, то, по-перше, упускаєш зараз, по-друге, знецінюєш свій досвід.

4. «Жертва», «жертвувати».

Про жертву всім і так вже ясно. Однак, друге слово використовується набагато частіше. «Я пожертвував …», «пожертвування». Так перестаньте жертвувати! Жертва не призводить ні до чого доброго. Якщо ви віддаєте щось (не обов’язково матеріальне) з почуттям відриву від себе, з почуттям жертви, з почуттям «який я герой!», ви несете низькі вібрації, які згубно діють на вас і приймають ваш «дар».

З цього моменту більше не жертвуйте. «Чиніть підтримку» (якихось благодійним або будь-яким вподобаним вами проєктам). Та й навіщо «жертвувати», якщо можна «подарувати»?

5. «Намагатися».

Ще одне бридке слово, яке дозволяє знімати відповідальність за своє життя. То не намагайтеся, а робіть і доробляйте!

А яке слово ви б хотіли викинули зі своєї буденності?

NataM
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector