Чого вам ніколи не пробачать різні знаки Зодіаку

Всі люди заслуговують другий шанс після будь-якої помилки, але, виявляється, у кожного знака Зодіаку є свій «чорний список» проступків, які вони ніколи не пробачать.

Всі люди заслуговують другий шанс після будь-якої помилки, але, виявляється, у кожного знака Зодіаку є свій «чорний список» проступків, які вони ніколи не пробачать.

ОВЕН

Представники цього Знака Зодіаку ніколи не пробачать Вам, якщо Ви будете заважати їм рухатися вперед. А оскільки «перед» для Овнів досить невизначене поняття, то краще взагалі не говорити, що і як їм робити, бо керувати вони і самі прекрасно вміють.

ТЕЛЕЦЬ

Цей Знак Зодіаку не пробачить Вам, якщо Ви позбавите його тих благ, які він сам собі створив. А оскільки працює він на досягнення результату довго і старанно, будуючи своє життя цеглинка за цеглинкою, то і благ цих досить багато. При цьому мова не тільки про матеріальне. Якщо Ви, наприклад, заберете любов Тельця – на прощення також можете не розраховувати.

БЛИЗНЮКИ

А ось Близнюки ніколи не пробачать Вам будь-яке обмеження їхнього кола спілкування. Також вони терпіти не можуть, коли їх перебивають і, якщо будете цим зловживати, з легкістю можете стати ворогом №1 для цього знака Зодіаку.

РАК

Раки ніколи не пробачать, якщо Ви будете без потреби лізти в їхній внутрішній світ. Причому, коли прийде час, і ви будете досить близькі, вони самі Вам відкриються, так що не варто напирати. А коли вони таки розкриються, обов’язково вислухайте їх з усією увагою, інакше також опинитеся ворогом.

ЛЕВ

Леви ніколи не пробачать, якщо Ви не будете ними захоплюватися. Вся річ у тому, що визнання їхніх заслуг для них настільки ж важливо, як повітря або вода. Вони, в прямому сенсі, страждають в ті моменти, коли їх критикують. Але зате, буквально насичуються енергією в момент, коли їм аплодують, хвалять і захоплюються ними.

ДІВА

Цей знак Зодіаку не здатний пробачити бардак, особливо, якщо Ви створили його в справах Діви. Також вони не терплять безладу у всіх його проявах. Але у Вас буде маленький шанс виправитися, якщо Ви таки наведете порядок невідомим для Діви способом.

ТЕРЕЗИ

Терези люблять гармонію і просто фізично ненавидять всіх, хто намагається її зруйнувати. Причому, гармонію вони можуть побачити абсолютно в усьому. А в те, де не побачать – обов’язково привнесуть самі. Їхній внутрішній світ спокійний і врівноважений, і, якщо не хочете отримати справжній шторм, цунамі і землетрус в одному флаконі, краще не порушуйте цей крихкий баланс.

СКОРПІОН

Цей знак зодіаку ніколи не пробачить зради, причому в усіх її проявах. Це стосується не тільки любовних стосунків, але також і дружби, роботи, сім’ї і всього того, що Скорпіон по праву вважає своїм. Ну а за вірність, Скорпіон винагороджує тим же. Це той знак Зодіаку, який зі своїми буде до кінця.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільці ніколи не пробачать Вам, якщо Ви завадили досягти наміченої мети. А оскільки цілі вони визначають самі, то варто завжди бути готовими, щоб випадково не перейти їм дорогу. Адже, образити Стрільця – це не розумна дія у Вашому житті.

КОЗОРОГИ

Представники цього знака Зодіаку можуть пробачити Вам все, крім зневажливого ставлення. Козороги здатні піднятися на ноги після будь-якого падіння, а заодно і підняти за собою всіх «своїх». Але для цього їм потрібно, щоб їх цінували і поважали.

ВОДОЛІЙ

А ось Водолій ніколи не пробачить Вам будь-яке обмеження його свободи. «Не ходи туди», «Не роби це», «Не спілкуйся з цією людиною» – і вгадайте, що тут же зробить Водолій? Саме все те, чого Ви просили не робити. Ну а крім цього, ще й зробить логічний висновок, що оскільки Ви намагаєтеся ним управляти, то Вас краще виключити з кола спілкування. На щастя для Вас – Водолії абсолютно не злопам’ятні і не вміють довго ображатися.

РИБИ

А цей знак Зодіаку найдивовижніший, оскільки він не пробачить Вам, якщо Ви не дозволите йому Вам допомогти. Тим, хто став близьким для Риб, краще завжди і у всьому приймати їхню допомогу. При цьому, вони допомагають абсолютно щиро і ніколи не вимагають взаємності. Ось такі ось альтруїсти Зодіаку.

А що б не пробачили ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector