Він провів мене і поставив одне питання та коли я відповіла, він мов позеленів від відрази

Мене звати Аня. Мені 25 років. Одного разу я наважилася створити свій профіль на сайті знайомств, щоб знайти другу половинку. Скажу відверто, що особливих очікувань у мене не було, але в глибині душі хотілося вірити в диво. Після тривалого спілкування з різними чоловіками я вирішила погодитися на зустріч з Артемом. Йому було 30 років і серед усіх інших він найбільше припав мені до душі. 

Ми зустрілися в парку й одразу попрямували в кафе. Артем виявися балакучим співрозмовником. Він розповідав мені різні історії зі свого життя, а я уважно слухала. Чоловік викликав у мене симпатію. Мені здавалося, що вона взаємна.

Дорогою додому ми не припиняли говорити. Ще деякий час навіть посиділи на лавці біля мого будинку. Зрештою Артем вирішив поцікавитися, скільки у мене було статевих партнерів. Я не звикла обманювати чи щось приховувати, тому чесно відповіла, що мала 10 чоловіків. Після почутого на обличчі нового знайомого був цілий спектр емоцій. Вони коливалися від неприязні до відрази. Від цього мені стало ніяково, тому я швидко попрощалася і пішла геть.

Для себе я остаточно вирішила, що з Артемом ми більше ніколи не зустрінемося. Не розумію, чому чоловіки мають право мати сотню партнерок, а для жінок діють абсолютно інші правила. Хіба ми чимось відрізняємося?

Звичайно, я також проти розпусного й розгульного життя. Все ж порядність ніхто не скасовував. Однак перед тим, як обрати супутника інколи варто спробувати кілька варіантів. Не бачу в цьому нічого поганого, адже краще зробити зважений та усвідомлений вибір, ніж помилитися. 

А що ви думаєте з цього приводу? Чи існують певні стандарти щодо кількості партнерів в чоловіків та жінок?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector