Рідні доньки озлоблені: мати придбала квартиру чужим людям

Жінку разом з двома доньками покинув чоловік. Вона вирішила вийти заміж вдруге. Її новий обранець також мав сина від першого шлюбу. Однак мачуха ніколи не звертала на хлопця уваги і навіть не запитувала, як у нього справи.

Згодом діти виросли. Доньки переїхали в інші міста, а син – в іншу країну.

Раптом чоловік занедужав і помер. Жінка залишилася одна. Їй було самотньо в домі, тому вона вирішила продати квартиру і переїхати до доньки, яка й запропонувала цей варіант.

Родичі раділи приїзду бабусі. Онуки стрибали від радості, а молоді накривали на стіл. Однак на жінці не було лиця. Вона була бліда й засмучена. Донька поцікавилася, що трапилося. Лише тоді матір наважилася розповісти про те, що її обікрали. Злодій на вокзалі витяг із сумки усі виручені за нерухомість кошти. Обурена донька заявила, що не збирається усіх тягнути на своїй шиї. Їй вистачає власних дітей, а тут ще й матір потрібно утримувати.

Молодша донька була рада бачити матір у власному домі, але й вона почала дорікати жінці, коли дізналася про те, що насправді трапилося.

Проте названий син, почувши про ситуацію, в якій опинилася мачуха, запросив її до себе. Він нічого не сказав про гроші за нерухомість і навіть не думав через це сваритися. Натомість хлопець запропонував жінці залишитися в нього. Його діти, які так рідко бачили бабусю, також вмовляли її переїжджати.

Згодом вона дізналася, що її сусід продає свою трикімнатну квартиру. Він був навіть готовий зробити хорошу знижку. У жінки було достатньо заощаджень, накопичених протягом життя, щоб придбати це житло. Вона вирішила подарувати його названому синові, який до цього часу тіснився разом з дітьми в однушці.

Рідні доньки перестали спілкуватися з матір’ю, коли дізналися про її вчинок. Вони вважають, що чужа людина не заслуговує такого подарунка. Хоча саме пасинок безкорисливо простягнув руку допомоги своїй мачусі, а рідні доньки відвернулися у важку хвилину. 

А як би ви вчинили на місці жінки? Хто має рацію в цій ситуації?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector