Визначаємо характер людини за посудом

Доведено, що значну частину свого життя людина проводить на кухні. Чи не кожен прийом їжі сприймається як подія особлива. Відтак, неабияке значення відіграє і посуд у ваших кухнях. Саме він задає вдалого тону як пишним застілля, так і романтичним вечорам на двох. Посуд створює бажану атмосферу. Тож, не складно помітити, що ця “атмосфера” повинна відображати характер та бажання власниці посуду. Як ви вже здогадались, сьогодні ми будемо з’ясовувати, як характер людини відображається у її виборі посуду.

Білі тарілки

Надаєте перевагу білому посуду без усього “зайвого”? Тоді ви, швидше за все, справжній гурман! Адже біла тарілка – доволі таки сміливе рішення. Людина, що її купує, знає: її страви не потрібно доповнювати будь-якими прикрасами. Відтак, тарілка стає лише основою для кулінарних шедеврів. Це також практично. Поб’ється одна тарілка – буде легко придбати їй заміну.

Посуд із позолотою

Як правило, посуд із позолотою використовується винятково для свят та урочистих застіль. Тож, люди, що їдять із такого посуду кожного дня, намагаються шукати щастя у дрібницях. Такі господині цінують життя та проводять кожну мить із користю та любов’ю до своїх рідних.

Тарілки різних кольорів

Пристрасть до яскравих відтінків – визначальна риса оптимістів. Люди, що надають перевагу тарілкам яскравих кольорів, неабияк радісні та відкриті світу. У них багато друзів. Тож, у їхній оселі завжди є гості.

Посуд із рослинним дизайном

А от квітковому орнаменту надають перевагу неабияк жіночні та чуттєві господині. Такі жінки ніжні та вражають ще із першого погляду.

Посуд темних та насичених кольорів

Найчастіше, такий посуд можна знайти на кухні екстравертів. Вони сміливі, відчайдушні та вміють вирішувати будь-які проблеми. Будьте певні: такі люди завжди раді допомогти.

Вінтажний посуд

Люди, що зберігають посуд із покоління в покоління – невиправні естети. Вони обожнюють дорогі речі ручної роботи. І, цілком можливо, теж займаються рукоділлям.

Тарілки із рельєфним візерунком

Пристрасть до дрібниць переконує, що у господині відмінна пам’ять та увага. Такі жінки також вкрай співчутливі та ніколи не пошкодують свого часу на близьких людей.

Посуд із пластику

Для людей, що надають перевагу посуду із пластику, не важлива мода чи розкіш. Практичність понад усе. Ці жінки ніколи не витрачають грошей намарно та переконані, що пластиковий посуд додає оселі затишку.

А який посуд у вашій кухні? Розповідайте у коментарях!

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector