Як відіпрати фіранки? Кілька дієвих способів

Ваші фіранки втратили бувалу білизну та свіжість? Якщо жодні магазинні засоби не допомагають впоратись із цим непростим завданням – варто переосмислити свої підходи. Адже існують й інші способи перетворити старі фіранки на нові. І ми з вами поділимось найбільш дієвим!

Так, існує чимало методів, ефективних та не надто, що допомагають відіпрати фіранки. Але, як показує практика, жоден із них не вирішує проблему сповна. Так, плями бруду та неприємний запах зникають, але як щодо кольору? Більшість людей не наважуються купувати білий тюль, бо знають – турбот це рішення принесе чимало. А дарма!

Ніхто й подумати не міг, але ніщо не відпирає фіранки краще, аніж звичний ополіскувач для рота! Сумніваєтесь? Спробуйте та ви більше не будете вагатись, купувати білий тюль чи більш практичний.

Як відіпрати кухонний тюль?

Спершу позбуваємось пилу. Для цього необхідно тюль ретельно витрусити. Після занурюємо її до розчину води та 30 мл ополіскувача для рота. Залишаємо на 10 хвилин. Обережно перемо фіранки руками, зливаємо брудну воду. І тільки після відправляємо тюль до пральної машинки. Використовуємо дитячий пральний порошок та делікатний режим. Прасуємо ледь вологий тюль та повертаємо його на кухню.

А як перете білі фіранки ви? Діліться власними способами у коментарях!

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector